Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

kozaki bez palców

Rozpoczęty przez Inka_27 , May 12 2010 06:46 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 17 odpowiedzi w tym temacie

Inka_27

Napisano 12 May 2010 - 06:46 PM

Cześć Dziewczyny,
    Powiedzcie mi ja się Wam podoba najnowszy trend, czyli kozaczki i botki bez palców? Śmiesznie wyglądaja i kiedys mi się nie podobały, ale czym dłużej na nie patrze, tym mam większą ochotę kupić sobie taki ;) Dołączona grafika

Załączone pliki

Tryszka

Napisano 14 May 2010 - 03:00 PM

Jeśli o mnie chodzi to raczej sobie takich nie kupie ;)

Kate404

Napisano 17 May 2010 - 12:30 PM

Mi się bardzo NIE podobają !!

Madzia

Napisano 26 May 2010 - 10:32 AM

Jakoś przeoczyłam ten wpis. Mi się bardzo podobją takie kozaczki, chcę sobie kupić w podobnym wygladzie sandały. Jak znajde jakieś podobne zdjęcie to wrzuce ;)

sonia

Napisano 08 July 2010 - 04:15 PM

Te jeszcze mi się podobają. Widziałam gorsze modele ;) Ufff.... Jak mnie dawno nie było! Kto tęsknił?? xD

Tryszka

Napisano 12 July 2010 - 10:37 PM

No ja oczywiście tęskniłam :)

Kate404

Napisano 15 July 2010 - 04:53 PM

no Soniu myślałam, że Cie już tu nie zobaczę. Gdzie tak długo byłaś?? Co robiłaś??

sonia

Napisano 16 July 2010 - 04:34 PM

Oj dłuuga historia -potrzebny by był nowy wątek na forum xD

Zdrowa81

Napisano 22 July 2010 - 12:10 PM

Osobiscie jestem uzalezniona od "peep toes" a kozaki kocham, choc nie botki ze zdjecia; moj najnowszy zakup na fotce (moje sa w mysim kolorze) Dołączona grafika

Załączone pliki

ninka_niebieska

Napisano 14 October 2010 - 12:45 PM

Te akurat mogą być, mogę nawet śmiało powiedzieć, że spodobały mi się, ale osobiście nie wiem czy sama bym takie kupiła. To tez zalezy jak na żywo wygladałyby na nodze. Jak to z kobietami bywa, dziś mówią nie, a jutro... kto wie.. ;)

sonia

Napisano 15 October 2010 - 09:32 AM

No nawet fajne. Chociaż ja bym w nich zmarzła ;D

wesolaEwka

Napisano 21 October 2010 - 03:08 PM

Hmmm... Mi one nie podobają się za bardzo, chociaż wiem, że obecnie na nie jest moda. Według mnie to jest jakieś dziwne, niepraktyczne połączenie butów ;). Nawet nie wiem na jaką porę je założyć. Na jesień ? W takich kozakach będzie za zimno w nogi, przez odkryte palce. W lato, na wiosnę ? Oczywiście za ciepło... Pozostaje zima... no, ale też odpada ;). Oczywiście to tylko moje zdanie i kwestia gustu :).

sonia

Napisano 24 October 2010 - 07:28 PM

Ewciu, dokładnie o to i chodziło... ;D

Terkowska

Napisano 26 January 2017 - 02:03 PM

Ten typ kozaków znów zaczął być popularny :) Sama nie posiadam, ale przyznam szczerze, że mi się bardzo podobają

Stella_099

Napisano 13 February 2017 - 10:57 AM

Moim zdaniem ot głupota. Jak jeszcze w przypadku pantofli/półbutów to jeszcze zda egzamin, i ładnie wygląda to w przypadku kozaków to wygląda śmiesznie.

maja25

Napisano 07 April 2017 - 10:42 AM

Mnie takie buty nie przekonują. Zdecydowanie bardziej lubię obuwie sneakers albo inne buty sportowe. Są ponadczasowe i nie wychodzą z mody więc spokojnie raz kupione wystarczą na kilka sezonów.

Terkowska

Napisano 12 October 2018 - 06:00 AM

Ostatnio popularne się stały, ale jak dla mnie to raczej nie jest w ogóle praktyczne.

beecia

Napisano 14 November 2018 - 09:25 AM

To na zdjęciu to botki, nie kozaki. Te jeszcze ujdą bez palców, chociaż chyba lepsze jednak zakryte.