Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Dobre seriale - co polecacie?

Rozpoczęty przez Iza , May 07 2010 01:04 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 95 odpowiedzi w tym temacie

Iza

Napisano 07 May 2010 - 01:04 PM

Nigdy nie lubiłam oglądać seriali, po kilku odcinkach zaczynały mi się dłużyć i jakoś nie mogłam się wciągnąć. Parę miesięcy temu razem z chłopakiem zaczęliśmy oglądać "Californication", tak nas wciągnęło, że pochłonęliśmy wszystkie 3 sezony:) Potem przyszła kolej na "Dextera", "Dr House'a" i "Trawkę"... Teraz niecierpliwie czekamy na kolejne sezony, a w międzyczasie.. no właśnie.. jakie seriale polecacie? Co warto obejrzeć? Które szczególnie wciągają? Pozdrawiam:)
    • WilbJabDauts lubi to

Tryszka

Napisano 07 May 2010 - 01:17 PM

my też z moim facetem oglądamy różne seriale, ale nie typu M jak Milosc itp. Uwielbiam "Housa" i brdzo podobali mi się "Tańczerze" - czekam na drugi sezon. Teraz oglądamy już chyba 7 czy nawet 8 serie "24 godziny" wielu osobom nie podoba się ten serial, ale nam bardzo ;)

Madzia

Napisano 08 May 2010 - 08:22 AM

Ja bardzo lubie "Zagubionych" :D

kama

Napisano 08 May 2010 - 04:34 PM

A ja jestem maniaczka Chirurgów :laugh: ale to dla tych co lubią dużo krwi ;)

Kate404

Napisano 08 May 2010 - 06:21 PM

Też lubię chirurgów i Housa. Wszystkie seriale związane z medycyną :)

Gabi

Napisano 18 May 2010 - 09:12 AM

Ja ostatnio oglądam "Usta Usta" - bardzo mi się podoba. Dawno nie było tak fajnego serialu polskiego.

Mika23

Napisano 05 July 2010 - 12:09 PM

Ja kocham Chirurgów- oglądałam każdy odcinek każdego sezonu! KOCHAM to po prostu. A drugi serial to Gilmore Girls (Kochane Kłopoty)- mam na DVD wszystkie sezony. A tak to nic więcej nie oglądam...

Inka_27

Napisano 23 August 2010 - 09:02 PM

Ja już obejrzałam wszystkie serie housa, chirurgów, zagubionych i dextera. Nie wiem co mam teraz oglądać ??

ZdziszekNH

Napisano 23 August 2010 - 09:38 PM

ja polecam True Blood - Czysta Krew. właśnie kończy się 3 sezon. nie musicie mieć HBO żeby oglądać :) ja korzystam z iitv :) oprócz tego oczywiście house'a. właśnie leci na TVN :P

Iza

Napisano 26 August 2010 - 10:42 PM

Ooo.. "True Blood" też jest fajny:) Oprócz tego w ostatnim czasie udało mi się zaliczyć jeszcze "Dynastię Tudorów" (J. Rhys-Meyers - mniam:D) i "Spartakusa" - ten ostatni polecam szczególnie facetom - widowiskowy, przepełniony krwią i seksem:D

Angela8020

Napisano 29 September 2010 - 01:50 PM

Obejrzałam dwie serie "True Blood" i nie potrafie powiedziec czy mi sie podobał ?? Dziwny był, ale jednak zobaczyłam całe dwie serie. Nie da się go opowiedzieć, trzeba ocenić samemu ;)

wesolaEwka

Napisano 21 October 2010 - 03:01 PM

Ja uwielbiam Gotowe na wszystko, obecnie jest już 7 sezon, a serial jest coraz bardziej ciekawy i wciągający :). Trzeba przyznać reżyserom, że mają świetne pomysły :) Kiedyś też się wkręciłam w Californication ;).

Mika23

Napisano 22 October 2010 - 09:44 AM

ja teraz żyję kolejną serią Geysów :DDD

Kate404

Napisano 22 October 2010 - 01:46 PM

Geys? A o czym to jest?

sonia

Napisano 24 October 2010 - 07:36 PM

Jako maniaczka seriali kryminalnych, wiec musze polecić CSI i NCSI- to jest szczegółnie dobre ;)

Mika23

Napisano 25 October 2010 - 11:04 AM

Sorry literówka :P Grey's (7 sezon)- aż sama padłam śmiechem jak przeczytałam :P

Tryszka

Napisano 25 October 2010 - 11:41 AM

Mi udało się zobaczyć wszystkie sezony TRUE BLOOD. Kolejny 4 ma być, ale jeszcze nie wiem dokładnie kiedy. Śmieszny ten serial, na początku stwierdziłam że trochę głupi ale jednak mnie wciągnął. Trzeba go potraktować z przymróżeniem oka :) Teraz czekam na Spartakusa, którego Iza poelciła!!

ninka_niebieska

Napisano 25 October 2010 - 01:22 PM

Ja oglądam na wspólnej.. od pierwszych odcinków po dziś dzień... fakt, ze ostatnio zrobili z tego troszkę coś w stylu telenoweli, ale mam nadzieję i cały czas wierzę, że znajdą zagubiony wątek i wszystko wróci do normy.. mimo to jednak nadal z ciekawością czekam na kolejny odcinek.. to już chyba takie przyzwyczajenie.. od pn do pt godz. 20:05 trzeba usiąść przed TV :)

bellus25

Napisano 07 December 2010 - 12:08 PM

witajcie, jestem nowa. teraz niestety jestem chora, dlatego cały dzień leżę w łóżku no i mam dużo czasu... teraz chętnie oglądałabym seriale, ale nie wiem, które. co polecacie? czekam na odpowiedź. pozdro

monia85

Napisano 07 December 2010 - 03:32 PM

Cześć! Akurat cały dzień oglądam seriale ale nie dlatego bo jestem chora :P tylko dlatego bo w moim nowym fonie jest taki odtwarzać wyprodukowano przez kanał AXN którym mogę oglądać seriale kiedy mi się ze chcę :) ja teraz oglądam Damages, i Doctora Who. Polecam co :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych