Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

krem na cellulit

Rozpoczęty przez Kate404 , Apr 23 2010 03:05 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 52 odpowiedzi w tym temacie

Kate404

Napisano 23 April 2010 - 03:05 PM

MAcie jakiś fajny sprawdzony krem na cellulit? Wiem, że krem sam w sobie nie pomaga, ale chciałabym jakiś fajny krem o konsystecji takiej, aby można było robić masaż. Żeby za szybko nie wysychał.

Inka_27

Napisano 26 April 2010 - 09:58 AM

Ja uzywam kremów z vichy. Są bardzo drogie, ale wydajne i się sprawdzają. Można sobie fajny masaż zrobić, bo nie wchłaniają się bardzo szybko. Najlepiej jednak do masażu jest używać peelingu pod prysznicem, a potem posmarować uda kremem.

Angela8020

Napisano 19 May 2010 - 09:24 AM

Ja zawsze przed wakacjami kupuje sobie krem-żel firmy AA na cellulitis. Taki z kofeiną i ekstraktem z ananasa. Jest bardzo fajny po nie wchłania się bardzo szybko, więc można robić masaż. Zawsze rób masaż rano i wieczorem. DObrze jest to robić po prysznicu: wejdź pod prysznic lub do wanny. Polewaj na grubsze partie wodę na zmianę ciepłą i zimną tak ok 4 razy. Potem już samą ciepła, od razu po wyjściu rób masaż wicerając krem na cellulitis. Wtedy lepiej pomaga!

Doma19

Napisano 19 May 2010 - 05:46 PM

witajcie... zgadzam sie z Inka 27 peeling jest bardzo dobry przed uzyciem kremu...ja wyprobowalam zwykly krem kupiony w aptece i nie narzekalam na niego...teraz zaczelam stosowac krem z avon wraz z nakladka masujaca i szczerze powiem ze jest latwy w uzyciu ale o dzialaniu jeszcze nie moge powiedziec bo stosuje go dopiero 2 dzien...odezwe sie za jakis tydzien i podziele sie opinia...pozdrawiam:)

ilaczek

Napisano 19 May 2010 - 07:00 PM

ja również używam kremu z nakładką masującą z avonu, smaruję tydzień i mam wrażenie bardziej napiętej skóry:) dostałam teraz od kumpeli ten drugi z avonu z seri Anew,taki podwójny...wczoraj smarowałam...i też dobry...lepiej się wchłania i ładniej pachnie. a efekty zobaczymy,,,ja jeszcze doustnie biorę inneov tabletki na cellulit, chciałam spróbować od środka i na zewnątrz.

Madzia

Napisano 21 May 2010 - 12:42 PM

Ja kiedyś brałam tabletki Cellasene, co prawda tylko przez miesiąc, bo były trochę drogie. Chciałam zobaczyć czy coś takie tabletki dają. Nie smarowałam się wtedy żadnym kremem, ale czułam że skóra jest bardziej napięta i elastyczna, a szczególnie na biodrach, pośladkach i brzuchu. Naprawdę! Jednak cellulit nie pomniejszył się, ale dziwne żeby tak było w miesiąc bez masaży ;) Jeśli chodzi o krem to używam tego z Nivea. W ogóle lubię ich kosmetyki.

nell14

Napisano 31 May 2010 - 12:14 PM

Odnosnie celulitu polecalabym masaz banka chinska, mozna zakupic ja w apteca koszt okolo 30zl ( opakowaniu 4 sztuki ) . Masaz mozna wykonywac samodzielnie np. pod prysznicem. Nalezy posmarowac cialo nydlem lub oliwka i do dziela :)Na poczatku troche boli szczegolnie w miejscach gdzie jest najwiecej tkanki tluszczowej. Po zakonczonym masazu proponuje wmasowac krem antycelulitowy. Kiedys uzywalam vichy, wg mnie byl bardzo skuteczny, ale polaczylam cwiczenia z dieta i masazami. Pare slow o masazu bankami chinskimi: "Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. "Cellulit to problem 99% kobiet, a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących ten defekt. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu. Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi: Wskazania: - walka z cellulitem - obrzęki limfatyczne - napięte i obolałe mięśnie Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, w okresie menstruacji oraz osoby mające żylaki. Dzisiaj sie wymasowalam. Szorowanie sie szczota antycelulitowa nie umywa sie nawet do masazu banka chinska. Bolalo nie powiem ale bardzo dobrze ukrwilo skore, czulam ze "cos" sie dzieje :)

Tryszka

Napisano 01 June 2010 - 08:58 AM

Niezła wypowiedź! Szczerze mówiąc nie słyszałam o tych bańkach, ale ich działanie na pewno daje efekty po tym co napisałaś. Chyba muszę wypróbować tą metodę :)

nell14

Napisano 01 June 2010 - 05:45 PM

Sprobuj Tryszka polecam. Troche bolesny ten masaz, ale kazdy masaz na celulit musi byc dosyc intensywny. Ja dzisiaj mam troszke malych siniaczkow ale to nie problem bo z czasem znikna a masaz przestanie byc taki bolesny.Pozdrawiam.

ilaczek

Napisano 01 June 2010 - 07:26 PM

hm... o tym jeszcze nie słyszałam...z chęcią skorzystam z takich baniek...już wyszukałam na allegro w jakieś aptece B) ciekawa jestem efektów! pozdrawiam

nell14

Napisano 01 June 2010 - 08:26 PM

ilaczek zorientuj sie ile kosztuja u Ciebie w aptece poniewaz moze sie okazac ze cena na allegro + dostawa dadza ta sama cene co w aptece. Masaz oczywiscie mozna wykonywac nietylko pod prysznicem. Pamietac nalezy o naoliwieniu skory. Masaz banka chinska wykonuje sie poprzez zasysanie faldu skory i prowadzenie banki okreznymi lub zygzakowatymi ruchami.Masaz wykonujemy w kierunku serca tzn od dolu do gory, czyli od kolana do pachwiny ( jesli chodzi o udo ) . To tak w skrocie.

Kate404

Napisano 01 June 2010 - 08:39 PM

Jutro wybieram się do apteki po bańki ;) postaram się podzielić przeżyciami!

nell14

Napisano 01 June 2010 - 09:17 PM

Do masazu mozna uzyc oliwke antyceluitowa Ziaji. Kate czekam na wiadomosci :) :evil:

ilaczek

Napisano 02 June 2010 - 08:08 AM

faktycznie w aptece u mnie są po niecałe 24zł :laugh: postaram się kupić jak będę w mieście, bo ja na wsi mieszkam... :P o efektach na pewno dam znać... pozdrawiam

Doma19

Napisano 05 June 2010 - 01:32 PM

witam... jak juz pialam kilka tygodni temu zakupilam krem na cellulit z avonu wraz z masazerem...nie bylam do konca przekonana co do jego dzialania,ale teraz po ponad 2 tygodniach regularnego stosowania moge powiedziec,ze polecam go...jest naprawde dobry...nalezy wmasowywac krem przez 5 minut 2 razy dzinnie.Masaz jest troche bolesny w miejscach gdzie wystepuje duza warstwa "skorki pomarancza"ale jestem z niego zadowolona wiec polecam...pozdrawiam:):):)

Kate404

Napisano 09 June 2010 - 11:22 AM

Kupiłam, wypróbowałam te bańki i strasznie boli. Siniaczek mi się nawet zrobił, ale aż się czuje że coś to daje! Oliwka przy tym to podtawa, bo inaczej można krzywdę sobie zrobić hehehe

nell14

Napisano 09 June 2010 - 10:41 PM

Hej Kate :) Siniaczkow to ja mialam kilka :) ale zeszly wszystkie. Po kilku masazach w ogole nie bedziesz czula bolu. Mnie tez podczas pierwszego masazu bolalo a podczas drugiego cholernie bolalo :) ledwo wytrzymalam ale dzisiaj a mija chyba tydzien nie czuje juz nic.Mam nadzieje ze przyniesie to nam efekty, grunt to sie nie zrazac i byc systematycznym.Lepiej robic "cos" i miec nadzieje :) niz nie robic nic :) Pozdrawiam.

Anka-k1

Napisano 17 June 2010 - 08:27 AM

Moim ulubionym jest vichy. Pięknie pachnie, naprawdę ujędrnia skóre. Cellulit znacznie się pomniejsza, gdy wsmarowuje się go rano i wieczorem. Wystarczy trochę cierpliwości do masowania i regularności!!!!!!!

Tryszka

Napisano 20 June 2010 - 02:26 PM

Znalazłam na blogu fajny "przepis" - nie wiem czy działa, ale wrzucę: Kompres z roślin o działaniu antycellulitowym Składniki: -> 1 łyzka bluszczu pospolitego -> 1 łyzka morszczynu pęcherzykowatego -> 1 łyżka skrzypu polnego Przygotowanie i zastosowanie Zagotować wodę, gdy zacznie wrzeć, dodać rośliny lecznicze. Po kilku minutach zgasić ogień i pozostawić na *co najmniej* godzinę. Gdy napar wystygnie, nasączyć nim delikatny ręcznik lub bawełniana szmatkę i przyłożyć w miejscu dotkniętym cellulitem. Trzymać przez 0,5 h. Można użyć na wierzchu folii, aby kompres dobrze się trzymał, a woda nie parowała.

Mika23

Napisano 02 July 2010 - 10:58 AM

Ja wypróbowałam wiele kremów i nawet teraz korzystam z 3 na raz :P Takie moje małe zboczenie. I moim zdaniem działają każde ( a nawet nie wiem czy nie lepsze są te tańsze). A słyszałyście o kawie?? Tzn: mumifikacja??