Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

krem do cery naczynkowej

krem do cery naczynkowej cera naczynkowa

Rozpoczęty przez ella , Dec 11 2015 06:15 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 23 odpowiedzi w tym temacie

ella

Napisano 11 December 2015 - 06:15 PM

Jaki polecacie krem do cery naczynkowej ? Można jakiś tani kupić?

• Michabroth lubi to

asap

Napisano 17 January 2016 - 08:14 PM

Farmona ma całą serię, w niskich cenach (maks 12 zł): https://sklep.farmon...a-naczynkowa-71. Mają tam krem na dzień, na noc, koncentrat redukujący naczynka i maseczkę. Ja osobiście lubię tą kurację, mam wrażenie że gdy stosowałam same kremy to nie było takiego efektu jak teraz. I ładnie pachnie:)

Użytkownik asap edytował ten post 17 January 2016 - 08:15 PM

asap

Napisano 17 January 2016 - 08:14 PM

a, a krem stosuję ten półtłusty

Użytkownik asap edytował ten post 17 January 2016 - 08:16 PM

bibliotekarka11

Napisano 25 January 2016 - 10:09 AM

Z AA mają dobre kremy do cery naczynkowej. Moja mama kupuję je od lat.

molly

Napisano 13 March 2016 - 04:52 PM

A zwracacie uwagę na skład kosmetyków? Bo ja od jakiegoś czasu wybieram tylko kosmetyki naturalne i moja skóra lepiej wygląda. Najbardziej pomaga mi serum do twarzy ze sklepu Ecoandwell, doskonale nawilża moją wrażliwą skórę, ale jej nie obciąża.

Ikaa55

Napisano 08 September 2016 - 09:06 AM

Niestety jeszcze nie trafiłam na dobry krem do cery naczynkowej.

Natana

Napisano 25 September 2016 - 05:03 PM

Mnie od jakiegoś czasu zainteresowały naturalne kosmetyki. Kiedyś kupowałam pierwszy lepszy krem ze sklepowej półki. Teraz wiem, ze lepiej sprawdzać skład. Przez coś takiego zainteresował mnie olejek z marakui. Któraś z was go stosuje ? Bo już udało mi się go tutaj znaleźć http://triny.pl/olej...akui-30-ml.html i teraz zastanawiam sie nad jego zakupem. 

invisible

Napisano 26 September 2016 - 11:33 AM

RedBlocker, jest niezastąpiony, używam go od ponad roku i radzi sobie doskonale. Dodam, że wcześniej miałam mega mega problem z dobraniem takiego, który zdziałałby choćby minimum oczekiwanych rezultatów. Ten z kolei pasuje mi idealnie. Sprawdź go sobie, bo nie jest drogi i skuteczny. Ja go zwykle zamawiam przez internet w Aptece Pod Smokiem (polecam, najniższe ceny, szybka wysyłka) i biorę od razu wersję na dzień i na noc. Każdy z nich ma wyciąg z sześciu składników, można też dokupić serum punktowe, ale z niego akurat nie korzystałam, więc nie wiem jak się sprawuje. Mam nadzieję, że pomogłam.

maja25

Napisano 30 October 2016 - 08:47 PM

Ja jestem zwolenniczką kosmetyków z firmy Ziaja. Mają różne serie - na różne problemy, do różnych cer. na naczynka też mają https://www.amfora.p...a-50-ml-896175/

Lubię ich kosmetyki, bo są bardzo skuteczne i w dobrych cenach. Polecam też pastę - liście manuka - też świetna.

Ikaa55

Napisano 15 November 2016 - 01:11 PM

Wszystko fajnie tylko to nie są kosmetyki na kieszeń każdej z nas. Polećcie coś tańszego.

ierogola336a

Napisano 18 November 2016 - 09:40 AM

Trochę pomaga maseczka z czerwonej glinki (można ją też używać do cery tłustej). Sproszkowaną glinkę kupiłam za niecałe 3zł w aptece- musisz popytać, bo nie wszędzie jest- wystarczyła mi na dwie maseczki. Zalewasz odrobiną wody- przegotowanej lub kranówki o ile masz miękką wodę w kranie. Wysmaruj twarz, zmyj letnią wodą po 10-15minutach. Unikaj gorących kąpieli, mycia twarzy w gorącej wodzie, rozejrzyj się też za kosmetykami do cery naczynkowej np z Lirene.

ierogola336a

Napisano 18 November 2016 - 09:40 AM

Trochę pomaga maseczka z czerwonej glinki (można ją też używać do cery tłustej). Sproszkowaną glinkę kupiłam za niecałe 3zł w aptece- musisz popytać, bo nie wszędzie jest- wystarczyła mi na dwie maseczki. Zalewasz odrobiną wody- przegotowanej lub kranówki o ile masz miękką wodę w kranie. Wysmaruj twarz, zmyj letnią wodą po 10-15minutach. Unikaj gorących kąpieli, mycia twarzy w gorącej wodzie, rozejrzyj się też za kosmetykami do cery naczynkowej np z Lirene.

ierogola336a

Napisano 18 November 2016 - 09:41 AM

ierogola336a

Napisano 18 November 2016 - 09:41 AM

Ikaa55

Napisano 24 November 2016 - 08:44 AM

Ostatnio słyszałam, że kremy żurawinowe dobrze działają na tego typu problemy.

Vito

Napisano 06 March 2017 - 09:22 PM

Najgorsze jest to, że tak wiele osób znajdując coś co ich zdaniem działa postanawia zrezygnować z dalszych poszukiwań, a rynek ma w tej chwili takie możliwości, ze można znaleźć bez problemu kosmetyki zupełnie nieznane, których jakość będzie zdecydowanie wyższa, a portfel nie będzie zrujnowany, jak nie macie pomysły gdzie szukać to odsyłam do http://www.isuki.pl/...nskie-kosmetyki kosmetyki azjatyckie, szczególnie właśnie koreańskie słyną ze swojej skuteczności.

Konstancja

Napisano 10 March 2017 - 02:13 PM

zawsze można jakiejś kosmetyczki zapytać jak postępować z taką cerą.

polinusia

Napisano 16 May 2017 - 03:43 PM

Ja zmagam się z problemem cery naczynkowej od dziecka. Tak na dobrą sprawę popękane naczynka widoczne są wszędzie. Nie tylko na twarzy ale także na dłoniach i udach. Ostatnio znajoma poleciła mi ten ponoć bardzo skuteczny krem z Biodermy http://www.bioderma....kty/sensibio/ar. Nie miałam jeszcze okazji go wypróbować ale może znacie ten produkt ? Chętnie poznam Wasze opinie. 

lokira

Napisano 31 August 2017 - 05:46 PM

Dobór odpowiednich kosmetyków to połowa sukcesu jednak poza tym warto wiedzieć jak się odżywiać czy też jak pielęgnować cerę by wyglądała ona lepiej. U nich http://dermozdrowi.pl/ znajdziesz ciekawy artykuł o cerze naczynkowej, ale nie tylko. Ja sporo ciekawostek wyczytałam w ich artykułach więc polecam :)

knall

Napisano 01 September 2017 - 10:34 AM

ja lubię kosmetyki ziaja

Full Report

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych