Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)


Zdjęcie

Termy z dzieckiem?

Rozpoczęty przez Santeczka , Mar 31 2015 09:32 AM

- - - - -

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
 • 4 odpowiedzi w tym temacie

  Santeczka

  Napisano 31 March 2015 - 09:32 AM

  Pytanie czy ktoś z maluchem 4 lata był w termach, a jeśli tak to jakie wrażenia? Sami zamierzamy wybrać się do Terma Białka - http://www.termabialka.pl/ oboje z mężem lubimy górskie wypady i takie połączenie wydaje nam się dość ciekawe, tylko właśnie pytanie czy nasz młodzież nie będzie za bardzo grymasić?

  knall

  Napisano 06 October 2017 - 11:46 AM

  Moim zdaniem to dobry pomysł taki wypad na termy

  Strona internetowa firmy  martka44

  Napisano 27 October 2017 - 04:17 PM

  Jasne, że tak. Ja co prawda dzieci nie mam i zawsze na termy wybieram się sama ale zauważyłam, ze dużo rodzin zabiera ze sobą dzieci. I to nawet młodsze, niż 4 lata. Także wydaje mi się, że warto. Ja zawsze jadąc na jakikolwiek basen uwielbiam mieć pomalowane paznokcie u stóp. Na codzień ich nie maluję. Natomiast gdyby ktoś szukał trwałego lakieru, który wytrzyma cały dzień pod wodą i jeszcze dłużej to polecam te z http://goldenrose.pl/ :) Nic złego się nie dzieje z tymi lakierami.  ZuzannaW

  Napisano 28 October 2017 - 12:45 PM

  Według mnie jak najbardziej TAK ! Takie termy mogą tylko pomóc Twojemu dziecku, super opcja !  bibliotekarka11

  Napisano 04 September 2018 - 06:34 AM

  Wydaję mi się, że akurat termy nie są najlepszym rozwiązaniem. Nie dość, że nie ma tam aż tylu atrakcji dla dzieci, to jeszcze jest tłoczno. Wiesz co, tutaj http://medicalsensus...-okolicach.html znajdziesz informacje o basenach i aquaparkach w Polanicy Zdroju - może zastanów się nad tym kierunkiem? Moim zdaniem o wiele lepiej sprawdzi się na wyjazd z dziećmi.