Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Bieganie dla kobiet

Rozpoczęty przez ReniaA , Mar 11 2015 03:30 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 8 odpowiedzi w tym temacie

ReniaA

Napisano 11 March 2015 - 03:30 PM

Duzo biegam, zawsze było ok, a teraz widzę, że mam coraz bardziej umięśnione łydki, co niezbyt mi odpowiada. Co mogę zrobić, aby uzyskac męskich nóg?

beecia

Napisano 13 August 2015 - 10:41 AM

Musisz porzucić bieganie. Wszystko wskazuje na to, że masz po prostu taką tendencję.

Amanda

Napisano 13 August 2015 - 11:42 AM

Duzo biegam, zawsze było ok, a teraz widzę, że mam coraz bardziej umięśnione łydki, co niezbyt mi odpowiada. Co mogę zrobić, aby uzyskac męskich nóg?

W sumie bardzo ciekawe, że podczas aerobów nabijają ci mięśnie. Łydki zwiększyły obwód, czy po prostu mięśnie są bardziej widoczne w napięciu?

beecia

Napisano 18 August 2015 - 08:09 PM

Słuszna uwaga! To jak z tymi łydkami?

jjusti18

Napisano 21 June 2017 - 08:19 PM

Jeżeli chodzi o kwestię biegania, nie zapomnijcie zaopatrzyć się w dobre okulary sportowe. Uważam, że są one niezbędne do uprawiania takiego sportu. Sama teraz planuje zakupić okulary Winner marki Ver Sport w sklepie Optishop- ponieważ posiadają podwójny fotochrom, co jest wielkim hitem. Dodatkowym atutem jest solidność tego produktu i komfort, jaka zapewnia lekkość jego.

madarr

Napisano 22 June 2017 - 09:11 PM

Super, dzięki wielkie za fajne porady w tym obszarze tematycznym :)

Nie musisz się wstydzić tego, co teraz czujesz. Przeciwnie... to, że odczuwasz taki ból, jest twoją największą siłą.

lusu

Napisano 05 July 2017 - 09:11 PM

Ja lubię biegać wśród pól , lasów lub jazdę na rowerze. Rewelacyjnie wtedy jest. 

knall

Napisano 16 August 2017 - 10:39 AM

Chyba, żeby miec męskie nogi trzeba by trenować na prawdę dużo.

More Help

Martula

Napisano 02 September 2017 - 08:49 PM

Do biegania potrzeba naprawde niewiele. Dobre buty (to podstawa), do tego jakies szorty czy legginsy - co ktora woli. No i koszulka. Tutaj juz polecam cos lepszego - nie chcemy chyba byc mokre od potu, prawda? Sa koszulki do fitnessu/biegania firmy 4F - do kupienia np tutaj: https://aba-sport.pl...TSDF005-4F.html - w nich sie biega o tyle lepiej, ze sie nie poci - faktycznie tak jest.