Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Sklepy, dla puszystych.

Rozpoczęty przez Santeczka , Nov 26 2014 10:25 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 20 odpowiedzi w tym temacie

Santeczka

Napisano 26 November 2014 - 10:25 AM

Zbliża się uroczystość rodzinna, a ja jak każda kobieta nie bardzo mam się w co ubrać, między innymi ze względu, że noszę większe rozmiary i jestem zaliczana do "puszystych" kupno jakiejś fajnej kreacji też nie jest proste, w sumie poza sklep.vittoriagiovani.eu, który jest typowo dedykowany, dla osób puszystych nic sensownego nie mogę znaleźć. Dlatego proszę o pomoc w znalezieniu podobnych miejsc, w których możne się ubrać osoba, o troszkę większym rozmiarze. Z góry dziękuje za pomoc.

Amanda

Napisano 26 November 2014 - 11:14 AM

Na allegro znajdziesz mnóstwo ciuszków z takiej kategorii. Podobno jest też specjalny dział w gaba-fashion.pl, zalando.pl, visant.pl, yooca-outlet.pl ... Internetowych sklepów jest multum, wystarczy poszukać :)

Tryszka

Napisano 28 November 2014 - 09:58 AM

Mnie allegro jeszcze nigdy nie zawiodło :D

magda906

Napisano 30 March 2015 - 05:01 PM

jaki nosisz rozmiar? Fajne ubrania można dobrać dla "większych" w byInsomnia. To mega wygodne ciuchy, luźny krój, oversize, z mięciutkiej bawełny. Zobacz choćby te sukienki http://byinsomnia.co...kienki-i-tuniki - w nich nawet rozmiar 44 wygląda wyjątkowo, uwierz mi.

majkal

Napisano 15 April 2015 - 06:28 AM

Powiem Wam,że w sklepie H&M jest bardzo duży dział dla puszystych .Jeśli przejdziecie się do ich sklepu stacjonarnego zobaczycie,że przynajmniej z 10 wieszaków jest zawalonych ubraniami w rozmiarach XL++++ Dużo jest również na ich stronie, w sklepie internetowym. Obecnie w sieci można znaleźć również dobre kody rabatowe do H&M tak więc możecie sami sprawdzić czy się to Wam przyda. http://okazje.co/kod-rabatowy-h-and-m Najlepszy to chyba dostawa gratis do wszystkich zamówień.

sylwia4012

Napisano 25 May 2015 - 05:29 PM

Możesz faktycznie poszukać na aukcjach. Myślę, że znajdziesz coś extra w swoim rozmiarze. Zaleta licytacji jest też cena, za jaka możesz zdobyć modne i często drogie rzeczy. Tylko nie możesz przegapić zakończenia aukcji no i podbicia ceny. Teraz jest kilka skutecznych metod monitorowania cen. Za darmo zrobisz to z systemem http://spyllo.pl/ - przetestuj, obsługa banalnie prosta, a metoda mega skuteczna.

Terkowska

Napisano 26 May 2015 - 04:47 PM

Ciuszki dla większych dziewczyn ma też Mango i H&M.

Santeczka

Napisano 31 May 2015 - 09:58 AM

Teraz zweryfikowałam troszkę moje działanie i z dość dobrym skutkiem. Szczególnie jeśli chodzi o spodnie czy góry to poszukajcie sobie tak jak ja nie dla puszystych, ale dla ciężarnych :-) Wybór jest zdecydowanie większy bo sklepy chyba wyczuły w tym dobry biznes. W aladi praktycznie pół sklepu dedykowany jest przyszłym mamą chociażby spódnice które były problemem - http://aladi.pl/prom...odnice-ciazowe/ w zasadzie jest to na pewno fajna opcja, żeby coś znaleźć fajnego.

Terkowska

Napisano 10 June 2015 - 10:28 AM

Przekażę kuzynce, która jest akurat w ciąży :)

molly

Napisano 24 July 2015 - 07:24 AM

W H&M faktycznie jest sporo większych ubrań.

Terkowska

Napisano 03 August 2015 - 12:38 PM

Inne sieciówki też wprowadziły takie działy dla puszystych.

beecia

Napisano 04 August 2015 - 02:40 PM

Mam wrażenie, że w większości sklepów pojawiają się takie działy.

jagoda87

Napisano 15 February 2016 - 12:00 PM

Mnie się ostatnio udało schudnąć, więc swoje ubrania wystawiłam na sprzedajemy.pl. Widziałam, że sporo osób korzystało z takiego rozwiązania. Bardzo praktyczne.

jagoda87

Napisano 15 February 2016 - 12:00 PM

AAAa, no i mają tam darmowe ogłoszenie

Użytkownik jagoda87 edytował ten post 15 February 2016 - 12:01 PM

beecia

Napisano 20 May 2016 - 12:21 PM

No to super! Moja znajoma ostatnio na modbis.pl kupiła żakiet w swoim rozmiarze, a nosi całkiem spory. Jeśli szukacie więc ładnych i dobrze skrojonych ubrań dla puszystych, to koniecznie tam zajrzyjcie. Mają bardzo atrakcyjne ceny, a po zalogowaniu - rabat.

Terkowska

Napisano 10 November 2016 - 08:52 AM

O tym sklepie słyszałam parę razy. Zresztą teraz sporo takich powstaje, a i projektanci starają się tak tworzyć ubrania, żeby były jak najbardziej korzystne dla kobiety.

Konstancja

Napisano 06 December 2016 - 09:49 AM

Bardzo dobrze, że istnieją takie sklepy. Wielu ludzi z nadprogramowymi kilogramami ma problem z dobraniem dla siebie ubrań bo w sklepach stacjonarnych zwykle są tylko ubrania dla bardzo szczupłych osób. Ja ze względu na szerokie biodra też miałam kłopot ze znalezieniem odpowiednich ciuchów. Ale od dłuższego czasu sukienki dla puszystych zawsze przeglądam na stronach typu www.domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki_opcje_fason,dla-puszystych i tam zawsze udaje mi się znaleźć coś idealnie pasującego do mojej figury.

beecia

Napisano 09 December 2016 - 11:37 AM

Faktycznie, jest tam ich całkiem sporo. Jest w czym wybierać.

Stella_099

Napisano 23 March 2017 - 10:17 AM

No właśnie ktoś tu  wspomniał o figurze, a to jest moim zdaniem bardzo istotny czynnik, na który trzeba zwrócić uwagę. Rozmiar wiadomo, też jest istotny, ale to fason sukienki xxl , o którym więcej przeczytasz tu: feef.pl/sukienki-dla-puszystych-czyli-wybieramy-sukienke-w-rozmiarze-xxl/, jest moim zdaniem rzeczą najważniejszą. To dzięki niemu można skutecznie ukryć wszelkie mankamenty figury i wyeksponować jej walory. 

JeffreyLom

Napisano 15 April 2017 - 05:28 PM

Ja jako¶ wolк kupowaж dla dzieci w stacjonarnych sklepach, moїna dotkn±ж zobaczyж czy fajne, milutkie i wtedy kupic