Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Matujacy podklad

Rozpoczęty przez k_laalaa , Jun 17 2014 11:27 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 44 odpowiedzi w tym temacie

k_laalaa

Napisano 17 June 2014 - 11:27 AM

hej interesuje mnie jakis swietny podklad. Chcialabym kupić sobie cos co zmatuje moja cere niczym u Kasi Glinki na tych zdjeciach.Ogolnie aktorki mają bardzo piękne cery ja mam cerę mieszaną i nigdy nie moge dobrac sobie fluidu..prosze Was o jakieś rady:*
    • KelRobOccup lubi to

Amanda

Napisano 17 June 2014 - 05:51 PM

Bierz pod uwagę, że za cerę aktorek na zdjęciach odpowiada sztab stylistów i photoshop. Każdy po małym retuszu może wyglądać jak gwiazda :) A jeśli mogłabym coś polecić, to spróbuj produktów Marizy - nie zdzierają skóry z portfela i z opinii słyszałam, że niezłe.

beecia

Napisano 18 June 2014 - 12:44 PM

Ja już przestałam wierzyć, że aktorki wyglądają na żywo tak samo, jak na zdjęciach, odkąd moja siostra zaczęła "bawić się" w photoshopie. Skoro ona potrafi zrobić cuda, to co dopiero eksperci z prasy? Dobry podkład matujący jest dla mnie niczym Święty Graal, szuka i szukam, i znaleźć nie mogę. Ratunkiem dla mnie są bibułki.

k_laalaa

Napisano 23 June 2014 - 07:11 AM

To oczywiste ale właśnie bardzo bym chciała znaleźć jakiś fluid który zmatuje mi twarz przez kilka godzin..wypróbowalam wiele produktów i nie znalazłam tego jedynego. Zawsze fluid tak jakby waży mi się na twarzy i za jakis czas się swiecę

Tryszka

Napisano 26 June 2014 - 07:06 PM

Ja zawsze szukam przede wszystkim dobrze kryjącego i matującego jednocześnie. Ostatnio wróciłam do Vichy Dermablend. Jak dla mnie jest najlepszy. Drogi, ale warty swojej ceny. Mam straszne problemy z cerą i na kosmetykach do twarzy staram się nie oszczędzać zbytnio ;/

k_laalaa

Napisano 27 June 2014 - 11:08 AM

A jaką masz cerę? nie "waży "się? ja mam cerę mieszaną i po pewnym czasie twarz się swieci i jest strasznie..

Tryszka

Napisano 27 June 2014 - 03:27 PM

Też mam mieszaną i mnóstwo wyprysków, Od dużej ilości sportu nie mogę się wyleczyć + małe problemy z hormonami :/ Wiele podkładów się "ważyło", ale dermablend jest najlepszy jaki używałam. Po paru godzinach zaczynam się błyszczeć, ale wtedy pudruję się lekko matującym prasowanym pudrem z Astora.

k_laalaa

Napisano 30 June 2014 - 08:48 AM

no wlasnie duzo osob poleca ten vichy chyba skorzystam bo mam dość świecenia się:/ Dzięki za odpowiedź

Tryszka

Napisano 03 July 2014 - 08:47 AM

kup sobie próbkę na allegro lub poproś w aptece. Możesz wypróbować dwa kolory i w ogóle jak Ci się będzie nosić. Bez sensu wydać ponad 80zł i być niezadowolonym :) btw. jedna próbka starczyła mi na 4 razy!

beecia

Napisano 15 July 2014 - 06:01 PM

W aptece dadzą próbki bez problemu? Chętnie bym go wypróbowała. A jak jest z tym podkładem i zatykaniem porów?

bibliotekarka11

Napisano 17 December 2014 - 08:43 AM

Fajne podkłady mają z pharmaceris, wiem, że są też matujące. Co najważniejsze, mają dość lekką konsystencję. Jeszcze pani w aptece polecała mi firmę iwostin.

Terkowska

Napisano 23 February 2015 - 01:52 PM

W aptece mają zazwyczaj próbki. Warto zapytać.

beecia

Napisano 25 February 2015 - 04:30 PM

Ja wypróbowałam iwostin - słabo matuje. Najlepiej robi to revlon, ale on bardzo zapycha pory...

Terkowska

Napisano 14 April 2015 - 09:34 AM

Nie znalazłam jeszcze takiego podkładu, który by idealnie matował. Używam po prostu dobrego pudru.

Amanda

Napisano 14 April 2015 - 03:00 PM

A próbowałaś podkłady Mariza? :)

asap

Napisano 15 April 2015 - 11:05 AM

ja ostatnio przetestowalam nowosc loreala INFALLIBLE MATT 24H i powiem Wam ze poszlam na silownie, saune i wciaz bylam "matowa" a mam baaardzo swiecaca skore. Pod niego nakladam tez loreala serum Skin Perfection i ono sprawia ze skora jest nawilzona ale sie nie tlusci wiec automatycznie podklad ma lepszy efekt

karolina20

Napisano 21 April 2015 - 08:07 AM

Ja mam z Marizy podkład i bazę pod makijaż:) dają radę

Amanda

Napisano 21 April 2015 - 12:34 PM

Moje klientki również bardzo sobie chwalą. :)

beecia

Napisano 22 April 2015 - 06:59 PM

A co to za marka? Przyznam, że nie spotkałam się z nią wcześniej. Z chęcią bym przetestowała.

Amanda

Napisano 23 April 2015 - 04:28 AM

Mariza? Polska firma, produkująca swoje kosmetyki na naturalnych składnikach. Są to produkty hipoalergiczne, nietestowane na zwierzętach :) Ogólnie Mariza dość długo jest na rynku, od 1900-któregoś, nie pamiętam dokładnie, ale dopiero w 2010 zajęła się konsultingiem. No wiem, że niewiele osób o niej słyszało :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych