Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)


Zdjęcie

Jaką szkołę dla dziecka wybierzecie lub wybraliści

Rozpoczęty przez Siia , Mar 25 2014 10:23 AM

- - - - -

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 6 odpowiedzi w tym temacie

    Siia

    Napisano 25 March 2014 - 10:23 AM

    Ja chciałabym wysłać dziecko do szkoły prywatnej. Bardzo spodobały mi się Prywatne licea w Łodzi . Mają opcje nauki w języku angielskim i polskim. Sale lekcyjne są dobrze wyposażone. Ponadto dziecko może się rozwinąć w tej szkole. Co sądzicie o szkołach prywatnych i publicznych? Jaką szkołę dla dziecka wybierzecie lub wybraliści

    Dajspokój

    Napisano 28 January 2015 - 10:13 AM

    Mói syn chodzi o publicznej szkoły, bardzo mała, fajna szkoła, wszytscy sie znaja i dzieciaki nie sa anonimowe.

    molly

    Napisano 16 July 2015 - 11:09 AM

    Publiczne są zdecydowanie lepsze.

    Terkowska

    Napisano 27 May 2016 - 08:19 AM

    Ja bym szkoły prywatnej nie wybrała. Zgadzam się, że publiczne są lepsza. Mam znajomą, która kiedyś w takiej placówce prywatnej pracowała i uciekła z niej bardzo szybko i stwierdziła, że nigdy więcej nie chce w takiej pracować.



    dinkoska

    Napisano 24 June 2017 - 06:39 PM

    Ja już kilka lat temu zdecydowałam się na szkołę niepubliczną. Jestem z Warszawy więc wybór takich szkół jest duży. Moje dzieci chodzą do Szkoły im. Wiktorii Wiedenskiej na ul. Kolegiackiej na Wilanowie. Szkoła jest wysoko w rankingach i co jest dla mnie najważniejsze - dzieci ją lubią. 



    dinkoska

    Napisano 24 June 2017 - 06:40 PM

    Ja już kilka lat temu zdecydowałam się na szkołę niepubliczną. Jestem z Warszawy więc wybór takich szkół jest duży. Moje dzieci chodzą do Szkoły im. Wiktorii Wiedenskiej na ul. Kolegiackiej na Wilanowie. Szkoła jest wysoko w rankingach i co jest dla mnie najważniejsze - dzieci ją lubią. 



    icecream

    Napisano 05 July 2017 - 12:47 PM

    Ja bym wybrała taką szkołę, gdzie jest dużo dodatkowych zajęć. To bardzo ważne w przypadku każdego dziecka. Moja córka na przykład uwielbia grać na keyboardzie i w szkole ma lekcje takiej gry. Dodatkowo postanowiliśmy z mężem ostatnio, że kupimy jej keyboard na urodziny. Casio ma bardzo duży wybór, seria CTK to seria do nauki gry, a ceny są bardzo ok. Myślę, że będzie to dobra inwestycja.