Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Remont

Rozpoczęty przez Siia , Mar 19 2014 10:58 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 29 odpowiedzi w tym temacie

Siia

Napisano 19 March 2014 - 10:58 AM

Hej, Zastanawiam się nad generalnym remontem. Muszę pomalować ściany, zamontować ogrzewane podłogi i podwieszane sufity. Dodatkowo przeinstalować instalacje wodno - kanalizacyjne. Taki generalny remont może zrobić ekipa z http://remonty-piaseczno.com/ . Tylko tak, wszystko w porządku, ale nie mam pomysłu na aranżację pokoi, łazienki i kuchni. Macie jakieś pomysły?

Santeczka

Napisano 22 December 2014 - 01:05 PM

Wszystko zależy jakie masz fundusze na ten remont na jedną konkretną firmę też bym się nie zapatrywała, tylko dała ogłoszenie na forum budowlanym z informacją, że szukasz firmy do tego. Jest specjalny dział usługi budowlane. Jak robiliśmy ocieplenie domu to 3 firmy się zgłosiły, a mieszkamy troszkę w "polu" więc i tak było z czego wybierać

bibliotekarka11

Napisano 23 December 2014 - 04:23 PM

Wejdź sobie na Homebooka, tam jest tyle inspiracji, że z pewnością coś znajdziesz. Ja uwielbiam ten portal i zawsze tam szukam różnych pomysłów na aranżacje.

Anetki

Napisano 22 January 2015 - 11:34 AM

Ja mam mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrza domu, ale nigdy nie mogę się zmieścić w wyznaczonym budżecie, stanowczo mam za dużo pomysłów. Można poserfować po zdjęcia z internetu i zawsze się na coś fajnego trafi, ale to też zależy w jakim stylu ma być wystrój.

Terkowska

Napisano 24 January 2015 - 11:11 PM

U mnie remont robili na szczęście znajomi, więc o nic nie musiałam się martwić, bo w pełni im ufałam :)

magda906

Napisano 18 April 2015 - 07:46 AM

A zwracacie uwagę przy remoncie na wymianę drzwi, aby pasowało do całego wnętrza? Bo ja zauważyłam, że jest to teraz bardzo modne, aby zwracać uwagę na to co nam pasuje. Duży wybór właśnie widziałam ostatnio w katalogu na: http://www.stolpaw.c...wnwejsciowe.pdf super ofert w różnym stylu i w różnych odcieniach.

beecia

Napisano 22 April 2015 - 07:04 PM

Oczywiście, że drzwi są bardzo ważne. Jeśli są drewniane to powinny współgrać z kolorem podłóg i mebli. Co do remontu - nie lubię, za to urządzać i dekorować mogłabym bez przerwy. ;-)

molly

Napisano 30 July 2015 - 04:11 PM

To mój facet poluje teraz na łuparkę świdrową, bo postanowił, że dużo podczas remontu zrobi sam. A że drewno jest teraz w modzie to szuka takiego sprzętu.

beecia

Napisano 06 August 2015 - 07:13 PM

No to życzę powodzenia. Chociaż to imponujące.

Terkowska

Napisano 16 September 2015 - 06:35 AM

Jak się na tym zna, to fajnie, że potrafi wiele rzeczy zrobić sam. To spora oszczędność kasy.

misiaczka85

Napisano 23 January 2016 - 03:25 PM

ja niedawno robiłam remont mieszkania i zdecydowałam się instalacje systemów alarmowych. Niby w bloku mamy monitoring ale to takie złudne poczucie bezpieczeństwa. Często mnie nie ma w domu więc myśle, że taki alarm to dobry pomysł. 

beecia

Napisano 25 February 2016 - 12:26 PM

Też mi się wydaje, że taki alarm to świetna rzecz. Muszę to rozważyć. Jeśli chodzi o remont, to mogę Wam polecić stronę z tanimi, a markowymi narzędziami budowlanymi oraz innymi materiałami przydatnymi podczas remontu: https://www.stukpuk....-budowlane.html. Co najważniejsze, to market internetowy online. Nie musimy więc tracić czasu na chodzenie po sklepach, a wszystko mamy dostarczane prosto do domu.

Konstancja

Napisano 20 April 2016 - 02:06 PM

Profesjonalny alarm i monitoring w domu to podstawa. My mieszkamy na obrzeżach miasta w związku z czym, woleliśmy się zabezpieczyć przed każda możliwą sytuacja. Licho nigdy nie śpi,a przezorny zawsze ubezpieczony. Dlatego zdecydowaliśmy się na wykonawców montażu kamer z ediamond.eu bo maja duże doświadczenie w zakresie takich systemów i wiedze. Można im zaufać w 100% i być pewnym wysokiej jakości usług oraz profesjonalnego sprzętu.

Terkowska

Napisano 21 December 2016 - 11:48 AM

Nie zawsze jest on potrzebny, wszystko zależy od okolicy

jjusti18

Napisano 20 May 2017 - 02:32 PM

:mellow:  :mellow:

filmaniak4

Napisano 24 May 2017 - 06:53 AM

Proponuję zatrudnić fachowca od aranżacji. Taki fachowiec kosztuje, ale na pewno pomoże. Zgadzasz się ze mną?

Złożenie przysięgi jest wystawieniem duszy na ryzyko. Nigdy nie składaj przysięgi, o ile nie jesteś pewny, że raczej życie poświęcisz, niż ją złamiesz.

beecia

Napisano 14 June 2017 - 09:50 AM

Wiele prac można zrobić samodzielnie. Za to nie da się przeprowadzić remontu bez dobrych narzędzi. Z tego artykułu: http://blogstyle.pl/...ch-budowlanych/ dowiecie się, jakie są najpopularniejsze w sklepach z artykułami budowlanymi. Dzięki temu macie gotową listę sprzętów niezbędnych podczas remontu i budowy. Sprawdźcie!

tulia23

Napisano 25 June 2017 - 07:34 AM

Gdy planujemy remont to warto szukać ciekawych od razu środków utrzymujących porządek, ponieważ po remoncie zawsze jest co czyścić. Zerknąć warto w tym celu do sklepu: https://www.leifheitsklep.pl , gdzie mają wiele ciekawych produktów dla czystego domu. 

jjusti18

Napisano 27 June 2017 - 10:35 AM

A jakie systemy kominowe polecacie? Ja ostatnio trafiłam na i wydają się być całkiem fajną firmą www.schiedel.pl . Posiadają produkty, które są zgodne z normami, zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo. Planuje skorzystać z ich oferty, bo wydaje mi się że firma jest naprawdę profesjonalna i rzetelna.

knall

Napisano 30 June 2017 - 08:50 AM

Remont to rewolucja zarówno finansowa jak i emocjonalna :D

go to this site