Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Naturalne kosmetyki

Rozpoczęty przez anastazja4390 , Mar 07 2014 10:30 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 49 odpowiedzi w tym temacie

anastazja4390

Napisano 07 March 2014 - 10:30 AM

Hej dziewczyny! Ostatnio zauważyłam,że coraz częściej kobiety zwracają uwagę na skład kosmetyków,które kupują. Bardzo się z tego cieszę,bo przynajmniej każda z nas ma pewność,że takie produkty nie zagrażają naszemu życiu i zdrowiu :) Jednym z całkowicie naturalnych kosmetyków jest dezodorant aloesowy w sztyfcie "Deo Ever Shield" http://www.aloes-uro...ver-shield.html . Ten naturalny kosmetyk nie zawiera w sobie soli srebra,czyli nie jest rakotwórczy tak jak inne antyperspiranty. Dodatkowo nie podrażnia skóry oraz ma przyjemny zapach :D

Ikaa

Napisano 19 March 2014 - 10:02 AM

Ciekawe czy jest skuteczny... no i ważne jest też to, aby nie robił żółtych plam.

bibliotekarka11

Napisano 30 April 2014 - 03:33 PM

Uwielbiam naturalne kosmetyki - w większości przypadków cera jest po nich o wiele lepsza. Ja ostatnio też zainwestowałam w makijaż permanentny i też o wiele łatwiej jest mi dbać o mój wygląd - no i o wiele szybciej. Chociaż na początku trochę się tego obawiałam, ale na szczęście wszystko wyszło tak jak trzeba.

margot

Napisano 28 June 2014 - 06:13 AM

Jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków i widzę ich zalety. Przede wwszystkich mam skórę wrażliwą i muszę uważać jakich kosmetyków używać. Po naturalnych nie mam żadnych wysypek i podrażnień. Jeśli chodzi o marki, testuję różne - ostatnio znalazłam urodaemodia.pl i tam zamówiłam sobie szampon i balsam do ciała. Polecam sprawdzić, bardzo skuteczne i ładnie pachną.

majkal

Napisano 12 July 2014 - 08:18 AM

Ja zwracam uwagę - zresztą bardzo lubię kosmetyki z olejkiem arganowym. Ma bardzo dobre działanie - czy to na skórę czy na włosy. Widzieliście ostatnie promocje w biedronce? Można w ich ramach kupić sobie szampon i odżywkę z olejkiem arganowym w cenie 9,99 każdy ( seria Argan Professional ) . Szampony z zawartością tego olejku do najtańszych w drogeriach nie należą tak więc jest to dobra okazja do przetestowania.

beecia

Napisano 15 July 2014 - 05:53 PM

Uwielbiam kosmetyki naturalne chociaż odstrasza mnie ich cena. Zazwyczaj w drogerii czytam składy i staram się wybierać te produkty, które mają je najkrótsze. Moja skóra jest bardzo wymagająca...

Dajspokój

Napisano 28 January 2015 - 10:21 AM

Ja uzywam dezodorantów z Yves Rocher - cześc z nich tez nie ma soli aluminium w składzie.

asap

Napisano 13 February 2015 - 06:37 PM

Ja kupuje ją tylko naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry na http://naturadlapiekna.pl/. Maja tam produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała, pasty do zębów itp. Możecie je wybierać w podziale na zapachy, na zioła, przeznaczenie, etc - dla mnie super. A do tego możes sobie skomponować sama własny kosmetyk - to jest najlepsze:)

beecia

Napisano 18 February 2015 - 06:48 AM

Zaintrygowała mnie możliwość samodzielnego skomponowania kosmetyku. Już patrzę, co da się "wyczarować". ;-)

Terkowska

Napisano 23 February 2015 - 01:46 PM

Koleżanka mówiła, że takie kremy to świetna sprawa. Sama chętnie sobie taki wyprodukuję :)

karolina20

Napisano 21 April 2015 - 08:17 AM

Również bardzo lubię naturalne kosmetyki:) szczególnie kremy i produkty do włosów

Terkowska

Napisano 17 June 2015 - 09:18 AM

A macie jakieś sprawdzone strony z przepisami na konkretne kosmetyki?

bibliotekarka11

Napisano 11 December 2015 - 08:02 AM

Takich stron niestety nie znam. Chociaż widziałam, że można zamówić kosmetyki i szampon ekologiczny na ecoandwell.pl, więc możesz tam zajrzeć. Z tego co zauważyłam to większość produktów ma podany skład, więc można to sobie od razu sprawdzić. No i - co dla mnie jest dużym plusem - mają w swojej ofercie kosmetyki z Sylveco.

molly

Napisano 13 March 2016 - 04:56 PM

Ja właśnie zamawiam kosmetyki z tej strony.

bajka

Napisano 11 April 2016 - 07:12 PM

Ja tam nie mam czasu na produkowanie ;)  Mam swoje dermokosmetyki z oeparola, są tanie i bardzo dobre. Mam serię essence, odżywia, regeneruje i nawilża, w sam raz po zimie na szarą cerę :)

bajka

Napisano 11 April 2016 - 07:12 PM

Ja tam nie mam czasu na produkowanie ;)  Mam swoje dermokosmetyki z oeparola, są tanie i bardzo dobre. Mam serię essence, odżywia, regeneruje i nawilża, w sam raz po zimie na szarą cerę :)

Ikaa55

Napisano 14 April 2016 - 07:35 AM

Naturalne kosmetyki to przede wszystkim takie, które nie zawierają parabenów, sztucznych barwników, PEG. Trudno takie znaleźć w drogeriach, częściej są dostępne w sklepach internetowych. Chociaż niektóre zielarnie prowadzą sprzedaż produktów Sylveco.

bibliotekarka11

Napisano 15 April 2016 - 06:53 AM

Ja bardzo lubię kosmetyki Sylveco. Ta firma ma jeszcze jedną markę - Biolaven. Ta też jest warto uwagi.

ella

Napisano 25 May 2016 - 11:07 AM

Warto sprawdzić rosyjskie kosmetyki Babuszka Agafia, Planeta Organica one mają najwięcej ziół i to takich w Polsce niedostępnych bo syberysjkich, więc czasem warto pokombinować i po sprawdzać http://naturabazar.pl/

Ikaa55

Napisano 25 May 2016 - 12:11 PM

Można bardzo fajnie skompletować sobie zestaw do samodzielnego robienia kremów na przykład na stronie EcoSpa. Tam maja wiele półproduktów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych