Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Buty do biegania?

Rozpoczęty przez Martucha , Feb 26 2014 12:35 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 28 odpowiedzi w tym temacie

Martucha

Napisano 26 February 2014 - 12:35 PM

Cześć wszystkim chodzę na siłownie od 4 miesięcy i czuję się z tym świetnie! Chciałabym też zacząć biegać tym bardziej, że mieszkam przy lesie. Jakie obuwie powinna zakupić żeby mi się komfortowo biegało w terenie??

Angela8020

Napisano 26 February 2014 - 01:55 PM

Po prostu wybierz buty z półki "Do biegania" i kup te, w których będziesz się czuć najlepiej. Jak chcesz biegać po lesie to wybierz podeszwę do biegania w terenie. Rozmiar o 0,5 większe niż normalne obuwie :)

Terkowska

Napisano 04 March 2014 - 10:36 AM

Obejrzyj sobie damskie obuwie sportowe i wybierz buty, które będą miały dosyć grubą podeszwę z dobrą amortyzacją, będą lekkie i przewiewne. Na początek nie musisz wydawać na nie fortuny, niech to będzie najprostszy model. Jak wkręcisz się w bieganie, wtedy zainwestuj w coś lepszego.

bibliotekarka11

Napisano 05 May 2014 - 07:37 PM

Warto też skorzystać z różnych poradników, które są dostępne w internecie i które powinny pomóc przy wyborze odpowiednich butów. Czasami można też znaleźć ich rankingi, aczkolwiek należy uważać na artykuły sponsorowane.

beecia

Napisano 21 May 2014 - 05:34 AM

Dobre buty do biegania są bardzo ważne, inaczej można przeciążyć stawy. Proponuję poszukać w sieci porównywarek obuwia lub udać się do jakiegoś dyskontu i porozmawiać ze sprzedawcą.

bibliotekarka11

Napisano 12 June 2014 - 08:09 AM

Ostatnio widziałam naprawdę fajne buty dla mężczyzn i namówiłam mojego partnera do ich zakupu. Niestety jeśli chodzi o mnie to nadal szukam tych odpowiednich i ostatnio zastanawiałam się czy te z reeboka do biegania będą dobre? Może je macie?

beecia

Napisano 18 June 2014 - 12:35 PM

Rozmawiałam ostatnio ze znajomą, która biega w maratonach i powiedziała mi, że te buty do biegania, które są reklamowane mają taką samą wartość, jak te z Lidla, czy Biedronki. Według niej po dobre buty trzeba iść do specjalistycznego sklepu, który sprzedaje obuwie i odzież do biegania i w tym się specjalizuje.

Amanda

Napisano 18 June 2014 - 01:13 PM

Podpisuję się. Co prawda sama nie biegam (długa historia), ale rozmawiałam kiedyś na ten temat ze znajomym, który bez biegania życia nie widzi. Potwierdził, że nie ważne, czy robimy kilkunastominutowe przebieżki czy długie maratony - na buty trzeba sporo wydać. Muszą być odpowiednie do naszego profilu stopy, porządnie złożone z dobrych materiałów. Spróbowałabym poszukać tutaj: http://www.sklepbiegacza.pl/ Sa również sklepy stacjonarne ;) Myślę, że powinni pomóc.

Izolda

Napisano 02 July 2014 - 01:18 PM

Dobre buty do biegania może znaleźć na tej stronce: www.cozyshoes.pl/sklep/89-ecco-buty-damskie Mają bogatą ofertę, a ceny nie zwalają z nóg. Sama zaopatrywałam się u nich w obuwie sportowe ze dwa miesiące temu i jestem bardzo zadowolona :)

DariaKusz

Napisano 05 July 2014 - 04:12 AM

Ja jestem zdania, że buty to podstawa biegacza. Dlatego jak kupowałam buty dla siebie i męża, to poszliśmy do lokalnego sklepu dla biegaczy, który prowadzi profesjonalny biegasz. Wybrał mi odpowiednie buty po analizie sposobu biegania. Wydaje mi się, że nie ma co tutaj oszczędzać, ale też nie warto się łapać na jakieś triki marketingowe.

Natana

Napisano 21 September 2016 - 03:20 PM

Widziałyście może ostanio jakieś skórzane kozaki damskie . Wiem że do Zimy daleko ale ten rodzaj obuwia może się też przydać jesienią. Mam już kilka opcji ale może rzucicie mi jakieś jasne światło?

Ikaa55

Napisano 25 September 2016 - 03:17 PM

Postawiłabym przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność. Lepiej wybrać solidny model.

maliniak33

Napisano 03 October 2016 - 01:59 PM

tylkopuma

bibliotekarka11

Napisano 04 October 2016 - 11:27 AM

Czemu akurat tak? Ja akurat wolę buty z reeboka.

patusia

Napisano 30 December 2016 - 03:16 PM

Buty do biegania to ważna rzecz, ale watro też wiedzieć jak wybrać odpowiednią koszulkę do biegania, tu fajnie jest to wszystko napisane https://dotsport.pl/...lke-do-biegania

Lambida

Napisano 02 February 2017 - 03:21 PM

Ech, czeka mnie teraz wybór butów do biegania. Niestety wszystkie obecnie są tak żarówiaste, z tymi paskudnymi siateczkami. Blee Może trafię na dobre buty i do tego wyglądające jakoś sensownie. Zobaczymy.

Tryszka

Napisano 17 February 2017 - 01:46 PM

No tak niestety wyglądają buty do biegania :) ale wiesz one mają być przede wszystkim praktyczne.

Siatkę zaakceptuj, a na pewno znajdziesz nie żarówiaste:) ja mam beżowe.

maja25

Napisano 03 April 2017 - 06:25 PM

Ja najbardziej lubię buty New Balance. Korzystam z nich nie tylko, gdy uprawiam sport, ale także jako element codziennych stylizacji. Tutaj - w Retrokicks, można różne modele tych butów ( i nie tylko tych, generalnie markowych) kupić w dobrych cenach. Takie obuwie jest najwygodniejsze i najlepiej się sprawdza.

bibliotekarka11

Napisano 22 May 2017 - 10:45 AM

Ostatnio oglądałam świetne reeboki do biegania. Ale są trochę zbyt drogie, więc nie mogłam ich kupić.

mami1

Napisano 06 June 2017 - 09:15 PM

Jeżeli chodzi o bieganie u mnie najlepiej sprawdzają sie nike roshe run, na prawdę mega wygodne, w miare tanie zamówisz na https://emodneobuwie.pl/ Szybka wysyłka i obsługa ok