Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Propozycja ;)

Rozpoczęty przez Kate404 , Jan 23 2010 10:33 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 6 odpowiedzi w tym temacie

Kate404

Napisano 23 January 2010 - 10:33 AM

Proponuję Wam dodać do swoich statystyk coś dotyczącego Waszej gibkości, jak by to nazwać poziomu rozciągania ;) np. schylcie się tak jabyście chcieli dotknąć rękami podłogi. Oczywiście nogi proste w kolanach. To jest super uczucie jak na początku brakowało mi do podłogi 11 cm a teraz dotykam ją czubkami palców. Oprócz wymiarów i poprawy kondycji ważne też jest rozciąganie!! Życzę elastyczności w stawach ;)

Madzia

Napisano 23 January 2010 - 01:14 PM

Ja od dziecka marzę o zrobieniu szpagatu! I nigdy mi się nie udało !!!!

Doma19

Napisano 23 January 2010 - 08:46 PM

ja tez zawsze chcialam byc dobrze rozciagnieta...ale nigdy nie doszlam do perfekcji ale nadal sie staram...wczesniej gralam w koszykowke i siatkowke ale nigdy nie potrafilam dotknac w pelni rekoma podlogi ale nie poddaje sie i dalej cwicze... :) :)

graza

Napisano 18 January 2013 - 01:13 PM

wszytsko kwestia rozcwoczenia się i rozgrzania mięśni

pestka

Napisano 08 March 2013 - 02:15 PM

Tak, ale wydaje mi się, że istnieją ludzie z natury bardziej gibcy od innych. Pamiętam w liceum miałam koleżankę, która poza ćwiczeniem na w-fie nie prawowała nad swoim ciałem w inny sposób a była najbardziej gibka z całej klasy:)

magda22

Napisano 17 July 2013 - 10:14 AM

Ja proponuje żeby umieścić w wynikach zakładkę brzuch (mierzony tak jak faceci przez pępek)

Tryszka

Napisano 09 October 2013 - 06:43 AM

Ja u siebie mam wymiar "brzuch przez pępek". Moja talia nie zmienia się tak szybko jak właśnie ta bardziej dolna część brzuszka ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych