Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Co ubrać na imprezę w pracy

Rozpoczęty przez Kate404 , Jan 19 2010 06:54 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 52 odpowiedzi w tym temacie

Kate404

Napisano 19 January 2010 - 06:54 PM

Cześć dziewczyny Mam ważną imprezę, a raczej bankiet w pracy. Trzeba się ubrać raczej elegancko. Nie wiem co mam założyć?? Jakąś garsonkę czy sukienkę? Mam ochotę kupić sobie jakąś kieckę, ale mam taki duży brzuch, że pewnie będę w niej wyglądać okropnie :(

Tryszka

Napisano 20 January 2010 - 12:03 PM

Uważam, że sukienka będzie lepszym wyborem niż garsonka. Jeśli nie podoba Ci się Twój brzuszek to proponuję sukienkę odcinaną pod biustem, która poniżej linii biustu będzie szeroka i zwiewna, coś w rodzaju tuniki. Na górze powinna być ładnie dopasowana, odkrywająca dekolt, który zwróci całą uwagę. W takiej sukience nie będzie widać czy masz większy brzuch czy nie ;) do tego załóż ciemne rajstopy i wysokie buty.

Doma19

Napisano 20 January 2010 - 06:21 PM

Zgadzam sie z Tyszka...sukienka z odcieciem pod biustem wyszczupla sama cos o tym wiem bo mam kilka takich ciuszkow...rownie dobrze wygladaja do tego leginsy i but na obcasie...czasem rownie ciekawie jest dodac jakis pasek pod biust...pozdrawiam i zycze udanej zabawy... :) :)

Madzia

Napisano 21 January 2010 - 11:27 AM

Na oficjalna, firmowa imprezkę lepiej wybierz rajstopy. Legginsy są super modne, ale zostaw je raczej na imprezy w klubach ;)

Doma19

Napisano 21 January 2010 - 06:44 PM

oczywiscie ze rajstopy sa bardziej eleganckie ale jesli jestes odwazna mozesz zaryzykowac...ale wybor nalezy do Ciebie...pozdrawiam

liska33

Napisano 04 September 2012 - 04:30 PM

Wybierz kieckę! :) Oczywiście w odpowiednim fasonie, takim który wyszczupla i maskuje niedoskonałości sylwetki. Chodzi mi mniej więcej o taki fason http://www.vera-fash...a-magda-morski/ Generalnie suknia idealna dla Ciebie to taka, której góra jest oddzielona od dołu np. paskiem oraz taka która posiada rozchodzące się ku dołowi kliny. Taki fason na pewno cię wyszczupli :)

ala221

Napisano 04 September 2012 - 04:43 PM

Bardzo ładna ta sukienka marki Vera Fashion :) Ja także mam spory brzuch, dlatego skorzystam z porad liski33. Mam nadzieje,że taki fason ukryje niedoskonałości mojej sylwetki.

Madmłazel

Napisano 09 October 2012 - 07:08 AM

A najlepiej po prostu zrzucić brzuszek, żeby móc w każdej sukience pokazać się bez krempacji ;).

LidkaK.

Napisano 10 October 2012 - 12:55 PM

Taka sukienka, to raczej na etap przejściowy :)

SennaAgniecha

Napisano 20 October 2012 - 01:40 PM

Gdyby tylko zrzucanie brzuszka było takie proste..:)

syska

Napisano 08 November 2012 - 01:01 PM

Może nie jest proste, ale w zasięgu możliwości każdego człowieka, przy pewnym wysiłku oczywiście :D

Basiencja

Napisano 22 April 2014 - 01:32 AM

Mnie na aktualną, jeszcze brzydką pogodę bardziej pasowałaby sukienka ołówkowa, taka jak ta z Amstyl.pl. Jest praktyczna i odpowiednia na różne okazje: http://amstyl.pl/pl/...ETKI-NOWOSC/263

majkal

Napisano 25 April 2014 - 06:25 AM

A ja bym wybrała coś bezpretensjonalnego :)
    Może jedną z takich kolorowych koszulek: http://www.megakoszulki.pl/ ? :) W sklepie mają duży wybór fajnych ciuszków, zresztą robiłam zakupy tam już bardzo wiele razy i nigdy praktycznie się nie zawiodłam. Proponuję ten model:
    Dołączona grafika

bibliotekarka11

Napisano 06 May 2014 - 05:51 PM

Nigdy nie założyłabym tego typu koszulki do pracy. Moim zdaniem zarówna kobieta jak i mężczyzna powinni postawić na modne ubrania, które byłyby jednocześnie eleganckie ale i dość wygodne. Chyba, że ta impreza ma stricte nieformalny charakter, wtedy można się ubrać bardziej swobodnie.

beecia

Napisano 21 May 2014 - 05:42 AM

Niezależnie od tego, czy to impreza czy nie - do pracy trzeba się ubierać stosownie. Zwłaszcza od kobiet należy wymagać ogłady w tym temacie.

magda906

Napisano 28 December 2014 - 09:26 PM

Zależy od charakteru przyjęcia, ale chyba najbezpieczniej coś eleganckiego i nie wyzywającego np takie sukienki http://www.swepee.co...c/Sukienki/69/2 . Lepiej wybrać coś co nie będzie wzbudzało zbytniego zainteresowania mężczyzn i zazdrości kobiet. Ważne by czuć się w stroju pewnym siebie i odpowiednio do okoliczności.

Terkowska

Napisano 07 January 2015 - 11:07 AM

Ja proponowałabym jakąś prostą sukienkę, nie za bardzo elegancką, ale też nie za bardzo imprezową.

sylwia4012

Napisano 14 March 2015 - 01:30 PM

Fajne propozycje sukienek i tunik znajdziesz na: http://byinsomnia.co...kienki-i-tuniki . W takich ubraniach na pewno na imprezie będziesz wyglądać zwyczajnie ale jednak modnie i stylowo. Wybór jest dosyć spory, pewnie coś wybierzesz.

Terkowska

Napisano 20 May 2015 - 07:47 AM

Na ostatniej imprezie miałam na sobie skórzaną spódnicę ołówkową, białą koszulę i kamizelkę futrzaną, która dodała całej stylizacji trochę nonszalancji :)

molly

Napisano 24 July 2015 - 07:18 AM

Ja zazwyczaj chodzę w małych czarnych, ale poza ubiorem istotna jest dla mnie cała reszta, czyli fryzura, makijaż itp. Do tego jakiś dobry zapach, najlepiej orientalny. Odkryłam ostatnio perfumy na mililitry Mistral-Poland i teraz nie mogę się zdecydować, który zapach będzie odpowiedni na daną okazję.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych