Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Jak uszczęśliwić kobietę?

Rozpoczęty przez Tryszka , Nov 19 2009 10:36 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 38 odpowiedzi w tym temacie

misiaczka85

Napisano 06 February 2016 - 01:16 PM

ooo tak zakupy !! Ja sama się uszczęśliwiam  - robię zakupy na http://www.krolowa-shoppingu.pl/ - ciuchy w każdej ilości powodują u mnei poprawę humoru i lepsze samopoczucie :) A jak jeszcze są w atrakcyjnych cenach to radość jest podwójna :) 

olifant

Napisano 09 February 2016 - 09:42 AM

Generalnie to wiem jak mnie uszczęśliwić ale wolę uszczęśliwiać innych niż być uszczęśliwianą a zwłaszcza że idą walentynki to jest to dobry czas by sprawić bliskiej osobie radość :) Moim sposobem było np. wręczenie swojemu facetowi kuponów "darmowe zmywanie", "darmowy masaż stóp", "Przez 1 dzień zrobię dla Ciebie co wszystko co zechcesz" itp :) albo kiedyś kupiłam afrodyzjak http://sexelixir.pl/#start i przygotowałam chłopakowi długą noc z masażem i innymi takimi tam :P a dobrze wiemy że tygryski to lubią najbardziej :) 

Konstancja

Napisano 08 April 2016 - 08:27 AM

mnie bardzo uszczęśliwiają wyniesione śmieci i posprzątany dom

bibliotekarka11

Napisano 11 April 2016 - 10:56 AM

Tak niewiele, a może sprawić tyle radości. Tylko panowie często o tym zapominają.

Konstancja

Napisano 12 April 2016 - 12:39 PM

niestety, to prawda a nam wbrew pozorom niewiele do szczęścia potrzeba :P

Terkowska

Napisano 16 April 2016 - 04:31 PM

Na pewno znajdzie się co najmniej kilka sposobów na to, żeby uszczęśliwić kobietę, a że każda jest inna, to i każda będzie się cieszyła z czego innego. Z pewnością jednak panowie muszą się postarać, by wiedzieć co ich drogie panie może uszczęśliwić i sprawić przyjemność. Ja mam tu coś takiego: http://eu-eu.eu/jak-...oje-7-pomyslow/, w końcu to nie tylko o wynoszenie śmieci powinno chodzić, ale ogólnie o dobre relacje i szczęśliwy związek.

Terkowska

Napisano 16 April 2016 - 04:31 PM

(post mi się nie chciał dodać, a potem dodał dwa razy)

Użytkownik Terkowska edytował ten post 16 April 2016 - 04:32 PM

majkal

Napisano 04 May 2016 - 11:10 AM

Ja również uwielbiam czekoladę.Kiedyś nie przepadałem za gorzką ale obecnie jem praktycznie jedynie ten rodzaj.Poza tym warto jest poczytac sobie w sieci niektóre artykuły. Okazuje się,że czekolada gorzka jest zdrowa.

Tak wiec nie powinniście mieć oporów przed sprobowaniem dziennie kosteczki albo dwóch czekolady gorzkiej ( na przykład wedlowskiej gorzkiej)

Całkiem smaczne są batony karmellove. Czekolada była smaczna tak więc postanowiłem spróbować jeszcze batona i również przypadły mi do gustu. Szczególnie ten ze słonymi orzeszkami bo nadzienie fajnie się komponuje.

Konstancja

Napisano 31 May 2016 - 07:33 AM

wynieść śmieci i zrobić prasowanie :P

Terkowska

Napisano 13 July 2016 - 04:54 PM

O, to z pewnością uszczęśliwiłoby każdą kobietę :D Naprawdę nie potrzeba wiele!

Twister_1992

Napisano 14 July 2016 - 02:38 PM

Nie wiem czy to jest w ogóle możliwe...

Kiedy musimy podjąć ważna decyzję, najlepiej zawierzyć intuicji

skuup9

Napisano 14 July 2016 - 05:11 PM

A czy wiecie może jak skutecznie uwodzić kobiety? Jakieś uwodzenie kobiet jest np. tutaj i zastanawiam się właśnie czy byłoby to dobrym rozwiązaniem...

Wiesz jakie jest najgorsze uczucie, jakie mogę sobie wyobrazić? Nie ufać osobie, którą się kocha najbardziej na świecie.

Konstancja

Napisano 20 July 2016 - 10:33 AM

mnie zadowala pusty kosz na śmieci i na brudne ubrania :)

Ikaa55

Napisano 23 July 2016 - 04:29 PM

Miłe słowa i gesty nie tylko od czasu do czasu, ale codziennie sa chyba tym czego kobiety pragną;-)To taka rada dla panów.

beecia

Napisano 17 August 2016 - 02:38 PM

A to prawda. Mężczyzna powinien pokazywać uczucia i o nich mówić.

justynam

Napisano 15 September 2016 - 08:55 AM

Sama lubię prezenty, które są dane od serca. Jestem o wiele bardziej zadowolona jeśli mąż trochę się wysili przy wyborze prezentu .A nie kupi mi bon na zakupy czy też jakis komplet kosmetyków.Takie rzeczy mogę sobie przeciez kupić sama ;)

Fajną opcja jest zaprojektowanie czegoś.Na tej stronie można na przykład stworzyć torby bawełniane z napisem:

http://selino.pl/tor...wienie,g-5.html

Mam kilka takich torebek, są wygodne, pojemne. 

Konstancja

Napisano 21 November 2016 - 12:24 PM

bardzo fajne są też niespodzianki, choćby drobne np.pójście do kina albo na kolację.

Terkowska

Napisano 23 November 2016 - 12:16 PM

O taka klasyka z pewnością zawsze się sprawdza.

Konstancja

Napisano 06 December 2016 - 10:53 AM

a jak :) mnie to bardzo przyjemnie zaskakuje :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych