Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Witam

Rozpoczęty przez marjaneczka , Feb 08 2013 01:44 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 1 odpowiedź w tym temacie

marjaneczka

Napisano 08 February 2013 - 01:44 PM

Patrycja 24 lata, 168 cm / 75 kg Jestem mama 8 miesiecznej Amelki - za 4 mies biore slub! :cheer: Niestety po porodzie zostaly mi zbedne waleczki tluszczu, szczegolnie uda i brzuch ucierpialy najbardziej.:sick: Jestem na diecie dukana, dodatkowo uczeszczam na silowni - 25 min bierznia + 4 sesje na flabeloss (1,5 godziny total) + 1 godz / tyg na Zumbe oraz domowe poranne cwiczenia brzuszki + aerobik. Nie wliczam spacerow z kruszynka bo to raczej forma relaksu. Ja juz nie mam zadnego pomyslu - kilogramy nie chca spadac, rozmiar ku zdziwieniu ten sam :blink: Mam nadzieje ze dzieki waszej pomocy i tego forum dojde do dawnej kondycji i rozmiarow. Dodam ze poprzednio zajmowalam sie POLEDANCINGiem. Pozdrawiam :)

Tryszka

Napisano 08 February 2013 - 04:15 PM

Cześć :) śliczną masz córeczkę! PoleDance jest świetny i uważam, że każda kobieta powinna spróbować :) 8 miesięcy to już trochę długo. Musiałabym trochę więcej wiedzieć na temat i treningów i przede wszystkim diety. Jeśli chcesz zmienić swój wygląd to Ci pomożemy. Pierwszy krok to założenie tematu w dziale "Pytanie do trenera". Odpowiedz na wszystkie pytania z regulaminu działu: http://www.pella.pl/...go-zacznij.html