Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Karmienie piersią w miejscu publicznym.

Rozpoczęty przez marianna.kumbel , Feb 04 2013 07:55 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 7 odpowiedzi w tym temacie

marianna.kumbel

Napisano 04 February 2013 - 07:55 AM

Temat nie jest fit, ale jak już jest forum dla mam to mam dla Was pytanie. Karmicie, karmiłyście swoje dzieci w miejscach publicznych, na widoku? Wczoraj byłam w kawiarni i przy stoliku obok kobieta zaczęła karmić swoje maleństwo. Nawet się nie zasłoniła. Czy ja już jestem starej daty? Czy tak się teraz robi?

Inka_27

Napisano 04 February 2013 - 10:13 AM

To nie jest normalne! Też mnie denerwuje jak kobieta za przeproszeniem wywala cyca i zaczyna karmić przy wszystkich.

marjaneczka

Napisano 08 February 2013 - 02:00 PM

Dość kontrowersyjny temat ale moim zdaniem niesprawiedliwie osadzacie :S Ja moja córkę również karmie publicznie, jak dziecko jest głodne mam powiedzieć nie?! oczywiście ze robię to najdyskretniej jak się da, ale nie zamierzam odmawiać dziecku piersi bo to komuś się nie podoba. Ale na szczęście , najczęściej te które ''wywalają cyca'' mówiąc prostolinijnie - maja w dupie cudza krytykę :whistle: Najważniejsze dobro dziecka. Jak je macie to wiecie o co mi chodzi ;)

Krynik

Napisano 01 January 2017 - 03:30 AM

Nie widzę najmniejszego problemu w tym, żeby nakarmić dziecko w miejscu publicznym. Czy my dorośli nie jemy w miejscach publicznych? Nie wiem w ogóle, o co takie halo. Jak ktoś ma dziwne myśli, to już jego problem, a nie dziecka i matki.

Marite

Napisano 02 May 2017 - 03:55 AM

A w jakiej pozycji karmicie piersią w miejscu publicznym? ;) Możliwa jest chyba tylko pozycja klasyczna https://www.youtube....h?v=soJAj9EEPV4 No chyba, że któreż umie karmić spod pachy. Dla mnie to było dosyć karkołomne i nie porywałam się nawet próbować.

Marite

Coś mi się zacięło.

Marite

A w jakiej pozycji karmicie piersią w miejscu publicznym? ;) Możliwa jest chyba tylko pozycja klasyczna https://www.youtube....h?v=soJAj9EEPV4 No chyba, że któreż umie karmić spod pachy. Dla mnie to było dosyć karkołomne i nie porywałam się nawet próbować.

kiniania

Napisano 22 May 2017 - 02:41 PM

Troche to niesmaczne faktycznie zwłaszcza w restauracji ale czasami nie ma wyjścia, nie ma innego miejsca a dziecko ryczy no i co zrobić.. a ludzie też nie muszą się wgapiać w te matki karmiące tylko odwrócic wzrok i po sprawie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych