Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)


Zdjęcie

pytanie do trenera - miecia1234

Rozpoczęty przez miecia1234 , Jan 25 2013 03:57 PM

- - - - -

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 37 odpowiedzi w tym temacie

    miecia1234

    Napisano 25 January 2013 - 03:57 PM

    Witam,
    proszę o poradę bo już troszkę jestem zawiedziona...

    wiek: 25lat
    wzrost: 168cm
    waga: 62.1
    talia: 74cm
    - brzuch przez pępek 78cm
    - biodra w najszerszym miejscu 90cm
    - udo L i P w najszerszym miejscu 54cm i 54cm
    - łydka L i P w najszerszym miejscu 34cm i 34cm
    - klatka piersiowa 85
    - biceps 27cm

    co chce osiągnąć? najbardziej zalezy mi na pozbyciu się tego brzucha po ciąży.
    jestem 2 lata po porodzie cesarkim. córka była duża, mialam ogromny brzuch. akualnie jest bardzo falujący i jak się schylam to mam coś strasznego.
    chcę tez schudnąć do 58kg oraz ładnie się wyrzeźbić.

    Co lubie jesc??? w zasadzie wszystko.

    jadłospis z ostatnich dwóch dni:

    Śniadanie. 9.00
    owsianka na mleku z bananem, błonnikiem, jablkiem
    IIśniadanie 12.00
    jabłko i jogurt naturalny

    obiad: 14.30
    rolada z piersi z kurczaka ze szpiankiem, kasza gryczana, surówka z marchewki

    podwieczorek 17.00
    kromka chleba z twarożkiem

    kolacja 19.00
    2 kromki z twarożkiem + serek wiejski

    pije wode, kubek kawy rozpuszczalnej z mlekiem i jedną łyżeczką cukru
    herbaty owocowe

    Dzień 2.

    Śniadanie
    2kromki z twarożkiem, herbata owocowa

    IIśniadanie
    banan

    obiad:
    ryż z warzywami

    podwieczorek:
    ciasteczka owsiane wlasne upieczone, kokajl z joguru naturalnego ze szpinakiem,jagodami i bananem.

    kolacja
    2kromki chleba razowego z serem żółtym.herbata owocowa.



    posilki jem regularnie. czasami grzesze i zjem frytki z piekarnika, wypije piwo do filmu,jednak staram się zmieniac te nawyki.


    Ćwiczę 6dni w tygodniu. po ok 45min
    są to ćwiczenia z trenerką Jillian Michaels. Ćwiczę od stycznia 2012.
    są to ćwiczenia ogolnorozwojowe,kardio, mniej siłowych

    Moja kondycja jest dobra, swego czasu robilam insanity i to mnie wprawilo co nieco.


    Mój fit test:
    przysiady: 50
    pajace: 91
    pompki męskie 15

    Brak kontuzji,uraz i chorób

    nie jestem na nic uczulona


    prosze mi powiedzieć czy ja mam szanse na zgubienie tego brzucha????
    przepraszam za takie a nie inne zdjęcia ale nie mam innych póki co...

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Tryszka

    Napisano 25 January 2013 - 04:08 PM

    :) cześć. Masz bardzo fajną figurę. Tak naprawdę to jedynie do brzucha się można przyczepić, choć wiele dziewczyn chciało by mieć brzuszek jak TY :) Ćwiczenia cardio nie na wszystkich działają. Często tak jesz? Ćwiczysz zawsze 6 dni w tygodniu? Dieta może się wydawać zdrowa na pierwszy rzut oka, ale zawiera same węglowodany i nabiał czego trzeba bardzo unikać, szczególnie gdy ma się problem z tłuszczykiem na brzuchu. To właśnie on mówi wszystko o naszym stylu życia i odżywianiu. Z jadłospisu trzeba będzie wywalić owsiankę, banany i tyle chleba. Postaram się jak najszybciej coś zaproponować. Na pewno uzyskasz fajne efekty na siłowni. Możesz kupić karnet??

    miecia1234

    Napisano 25 January 2013 - 04:54 PM

    tak, od dłuższego czasu tak jadam (czyt. ok roku) Staram się ćwiczyć 6 razy w tygodniu, chyba,że coś wypada mi tak jak teraz córa była chora i dwa dni odpuścilam. Ćwiczenia są bardzo ważne dla mnie, poprawiają mi też nastrój. Piszesz,że zbyt dużo węglowodanów jem..ja też tak uważam, i tu mam własnie największy problem...moja dieta...nie wiem jak komponować posilki by zrzucić brzuch. Wiem tez,że po porodzie CC mięśnie zostają rozcięte więc wszystko na nowo musi się zrastać i może też dlatego mam taki problem z brzuchem...nie ma tam za wiele mięśni, po wciągnieniu brzucha dobry kawał skóry mi wisi, nie wygląda to esteycznie. Stosuje zasade napinania brzucha caly czas, już się tak nauczyłam. Co do karnetu na siłownie..odpada..fundusze. Wiem,że program p90x daje duże efekty. Mój sprzęt domowy to drążek do podciągania, hantle 2x1,5kg (chcę zwiększyć do 3) Próbowalam p90x ale nie przekonał mnie ze względu na monotoność dlatego wrócilam o Jillian.

    Tryszka

    Napisano 25 January 2013 - 04:59 PM

    Poczytaj sobie wpisy dziewczyn, które też są cesarkach:) zobacz jakie mają fajne brzuszki. Ćwiczą siłowo. P90X jest naprawdę świetnym treningiem. Hantle po min 3kg!! http://www.pella.pl/...3594-Witam.html http://www.pella.pl/...era-monita.html
    • miecia1234 lubi to

    miecia1234

    Napisano 25 January 2013 - 05:04 PM

    poczytam :) pomożesz mi dobrać odpowiednią diete ??

    Tryszka

    Napisano 25 January 2013 - 05:18 PM

    Tak, jutro Ci wrzucę coś przykładowego. Będzie podobnie jak u Andzi. Teraz muszę niestety zmykać :)

    miecia1234

    Napisano 25 January 2013 - 05:23 PM

    Będę ci bardzo wdzięczna i dziękuje za tak szybką odpowiedź. Jestem mocno zdeterminowania do zmiany diety i trzymania sie jej :)

    Tryszka

    Napisano 26 January 2013 - 02:29 PM

    Proponuję Ci przez jeden miesiąc (dla sprawdzenia jakie będą efekty) zrezygnować z pszenicy. Czyli nie wolno Ci jeść chleba, nic z mąki pszennej (makarony, pizza), odstaw też cukier, jednak raz w tygodniu możesz sobie zjeść czekoladę :) W odstawkę też idą jogurty, musli. Płatki owsiane 2 razy w tygodniu z wodą i odrobiną mleka. Staraj się unikać bardzo przetworzonego jedzenia (wafle ryżowe, biały ryż, gotowe dania, fast foody) Chleb jak Ci się uda to kup bezglutenowy w sklepach ze zdrową zywnościa. Taki możesz jeść jednak max 2 kromki. Z węgli możesz jeść brązowy ryż, kaszę gryczaną i ten bezglutenowy chlebek. Raz dziennie owoc, najlepiej jabłko lub gruszka. Po treningu możesz zjeść banana. Jedz 3 razy więcej warzyw. Jeśli chodzi o białko i tłuszcze to masz tutaj dozwolone źródła: http://www.pella.pl/...jesc-Pella.html Węgli nie jedz na kolację!!! Przykładowe menu: Śniadanie - jajecznica z 3 jaj, 2 kromki chleba bezglutenowego II Śniadanie - jabłko, garść orzechów, papryka, ogórek, 2 marchewki Obiad - pół paczki brązowego ryżu, duża porcja kurczaka lub ryby (bez panierki, pieczona lub gotowana, ewentualnie usmażona na łyżce oliwy) do tego sałatka Podwieczorek - sałatka z tuńczyka, pomidorów, cebulki (ja dodaje zawsze kiszone ogórki) Kolacja - serek wiejski z pomidorami lub na słodko z 1/2 łyżeczki cukru i cynamonem

    Tryszka

    Napisano 26 January 2013 - 02:31 PM

    Wrzucaj tutaj swoje menu, a ja będę je ewentulanie poprawiać ;) zatem mniej węgli więcej białka i zdrowych tłuszczy. Rób sobie 3 razy trening p90x i 2 razy ten co robisz :)

    Angela8020

    Napisano 28 January 2013 - 09:06 AM

    Miecia masz świetną figurę! Sama bym taką chciała!!

    miecia1234

    Napisano 15 March 2013 - 08:18 AM

    nie było mnie jakiś czas, przerwa spowodowana spadkiem formy i zmęczeniem organizmu, potrzebowałam przerwy. Wrac z marcem wróciłam na ring i dalej walcze. Zmienilam treningi. Zaczełam robić trening obwodowy w domu. Póki co ćwiczę z 2x4kg obciążeniem, do przyasiadów z hantlami dorzucam plecak 6kg no i własne obciążenie (cialo) Mam nadzieje,że w kwietniu uda mi się kkupić gryfki i obciążenie chociaż 6kg, po mału chcę kompletować wyprawkę małego silacza Trening siłowy robię 3x w tyg pozostaje dni to ćwiczenia z zuzkalight a jak tylko ociepli się,wyciągam adidasy i biegam. Wrzucam aktualne zdjęcia. co do jadlospisu....bardzo pracuje nad nim. Zaopatrzyłam się w pare kg ryb (mintaj,dorsz) duużo piersi z kurczaka. Wszystko mam pomrożone więc nie muszę chodzić do sklepu i kupować zbędne rzeczy. W dalszym ciągu mam problem z pieczywem. bardzo walczę z tym. Staram się też zamieniać mąkę pszenną do naleśników na razową typ 2000.

    Załączone pliki

    • Załączony plik  aga2.jpg   43.47 KB   0 Ilość pobrań
    • Załączony plik  aga.jpg   58.01 KB   0 Ilość pobrań


    Tryszka

    Napisano 15 March 2013 - 09:01 AM

    Cześć! Kurcze widać różnicę! Zrobiłam Ci kolaż zdjęć, żeby lepiej było widać. Wyszczuplały Ci nogi, ramiona, biodra i brzuszek też! Widać to szczególnie na "boczkach". Jak będziesz tylko uważać z jedzeniem to brzucha się na pewno pozbędziesz. Teraz przyda Ci się tylko trochę treningu z większym obciążeniem, trochę biegania jak mówiłaś i powinno być jeszcze lepiej. Też się nie mogę doczekać wiosny, żeby trochę pobiegać;) btw. nie boli Cię kręgosłup jak robisz przysiady z plecakiem? Masz w tym ćwiczeniu proste plecy?

    Załączone pliki



    Tryszka

    Napisano 15 March 2013 - 09:03 AM

    h

    miecia1234

    Napisano 15 March 2013 - 10:34 AM

    faktycznie,jest jakaś różnica, ja siebie w lustrze ciągle oglądam i boczki ciągle wydają się tak samo duże jak nie większe. Masz racje, muszę się zabrać porządnie za to jedzenie. To może teraz szybko wyskocze po banany i zrobię koktajl :)

    Tryszka

    Napisano 17 March 2013 - 06:11 PM

    Banany to jedz tylko zaraz po treningu ;) Jest różnica i wiem, że Ty jej nie widzisz, bo ja u siebie też nie widzę, a już wiele osób mi powiedziało, że schudłam. Zawsze tak jest.
    • miecia1234 lubi to

    miecia1234

    Napisano 17 March 2013 - 06:29 PM

    banan jem do owsianki na śniadanie, nie codziennie, co drugi dzień tak średnio, więc zjadam 2 banany co drugi dzień, bo koktajle nie pije codziennie. muszę sobie jakies inne szejki wymyslec po treningowe.

    miecia1234

    Napisano 24 March 2013 - 11:20 PM

    czesc! zaczełam się zastanawiać nad wplątaniem cross fitu do mojego treningu..znalazlam pare zestawow cwiczen, potrzebuje doradztwa jak mądrze rozpisac plan cwiczen. mogę liczyć na Ciebie Tryszka? zapomnialam dodać,że ciągle pracuje z treningiem obwodowym z moimi hantlami 2x4kg fundusze w dalszym ciągu nie pozwalają mi na zakup większego obciążenia.

    Tryszka

    Napisano 26 March 2013 - 07:14 AM

    Jasne, że możesz liczyć. Podpatrz jakie treningi robi Monita :) Jestem teraz mega zajęta! Jak znajdę chwilę to coś więcej Ci napiszę, ale jak wspomniałam zajrzyj do Monity :)

    miecia1234

    Napisano 29 May 2013 - 07:46 PM

    Tryszka o mnie zapomniala, już nie odp nic...:P dawno mnie tu nie było...w koncu kupilam hantle. zaczynam leciec z obwodowym treningiem. jakie zmiany zaszły od stycznia do teraz? ano juz pokazuje...poki co zwalczam pociążowy zwis. problem z dodaniem załącznika. wrzucam link http://2.bp.blogspot...00/Desktop1.jpg

    Tryszka

    Napisano 29 May 2013 - 09:56 PM

    Wybacz Kochana:-) Efekty widac od razu!!!!! Btw. Tez mialam ostatnio problem z zalacznikami. Musze podpytac programiste o co chodzi?! Ile masz czasu w tygodniu na treningi. mysle, ze 6 to za duzo. Zobacz moj ostatni trening jaki wrzucilam ja bloga. Mysle, ze moglabys go zrobic. On jest troche pod crossfit wlasnie. Napisz jak z dietka.
    • miecia1234 lubi to