Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Buty na zimę

Rozpoczęty przez syska , Nov 08 2012 01:09 PM

* * * * * 1 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 33 odpowiedzi w tym temacie

majkal

Napisano 16 April 2014 - 09:40 AM

Ja stawiam przede wszystkim na wygodę. Nie wyobrażam sobie na przykład chodzić zimą w butach na wysokim obcasie ponieważ moim zdaniem jest to bardzo niewygodne... Świetne są buty Emu Australia, które są niesamowicie wygodne i komfortowe. Myślę, że możecie się nad nimi zastanowić ponieważ przechodziłam w takich bucikach praktycznie całą zeszłą zimę ;) Warto jest sprawić sobie coś oryginalnego ponieważ dzięki temu stopa jest stabilna i jest nam ciepło.

KatarzynkaK

Napisano 01 February 2016 - 01:38 PM

Trudno mieć tylko jedną parę butów, bo nie ma takich, które pasowałyby do wszystkiego. Potrzeba jakiś płaski, ale na obcasie też muszą być i jedne czarne inne brązowe. Apetyt rośnie z każdym rokiem i każdą nową parą :) Najczęściej kupuję w sklepie internetowym jak ten - buty.

beecia

Napisano 08 February 2016 - 09:45 AM

Ja w tym roku myślałam o kozakach z szeroką cholewką. Kupiłam w Wojasie całkiem ładne. Teraz muszę szukać botków.

bibliotekarka11

Napisano 10 February 2016 - 01:55 PM

Ooo, muszę zerknąć na te kozaki. Zawsze mam problemy ze zbyt wąską cholewką.

bibliotekarka11

Napisano 10 February 2016 - 01:55 PM

Ooo, muszę zerknąć na te kozaki. Zawsze mam problemy ze zbyt wąską cholewką.

Terkowska

Napisano 13 May 2016 - 02:07 PM

Jeżeli chodzi o buty na zimę, to zdecydowanie kozaki zawsze będą wygrywać. Ja na ostatnią zimę zrobiłam sobie zakup właśnie takich butów. To przepiękne kozaki Stuarta Weitzmana z tej strony: http://bymotyl.com/7_stuart-weitzman i jestem z nich bardzo zadowolona. Z pewnością posłużą mi jeszcze przez kilka sezonów, może nawet dłużej. Porządne kozaki zawsze będą w modzie.

bibliotekarka11

Napisano 15 May 2016 - 07:09 AM

Bardzo podobają mi się te buty! Ale teraz kozaków raczej nie będę zamawiać, na zimę będę pamiętać o tym sklepie.

beecia

Napisano 17 May 2016 - 09:59 AM

Ale właśnie lepiej teraz zamawiać kozaki. Są znacznie tańsze niż w sezonie.

Natana

Napisano 21 September 2016 - 03:33 PM

Hej słyszałyście może coś więcej o tej marce Paolo Peruzzi? Strasznie podoba mi się taka jedna torebka damska listonoszka w sklepie internetowym, ale nie znam tej marki? Miała któraś z Was z nią do czynienia?

Prosta

Napisano 18 February 2017 - 10:53 PM

Myślę, że na zimę dobre byłyby buty relax, mam na myśli np. takie: https://wojas.pl/ona/buty/relaks. Obecnie pogoda nas nie rozpieszcza i mimo globalnego ocieplenia nie brakuje śniegu, niskich temperatur, więc lepiej założyć coś odpowiedniego na stopy.

Terkowska

Napisano 03 March 2017 - 10:07 AM

Całe szczęście zima powoli odchodzi w zapomnienie :) Ja w tym roku kupiłam sobie nowe buty zimowe i sprawiły się śietnie

knall

Napisano 28 August 2017 - 10:17 AM

ale rok się obrócił i temat znow aktualny :)

resource

knall

Napisano 05 September 2017 - 11:34 AM

wiosna jest idealna

youtubevideodownloader.biz/pl/

Terkowska

Napisano 10 October 2018 - 07:30 AM

Wiosna? Tutaj raczej o buty na zimę chodzi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych