Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Na fitness torba czy plecak ??

Rozpoczęty przez lizka , Oct 18 2012 11:04 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 8 odpowiedzi w tym temacie

lizka

Napisano 18 October 2012 - 11:04 AM

Co na fitness?? Torba czy plecak. W coś trzeba się spakować ale nie wiem co lepsze ;P muszę sobie kupić coś nowego bo ze skórzaną torebką będę wyglądała co najmniej dziwnie

igor32

Napisano 09 June 2016 - 11:11 AM

Zdecydowanie wygodniej będzie zabrać plecak. Zwłaszcza jeśli na trening jedziesz na rowerze albo idzie "z buta". Popatrz w sklepie BRYTYJKA na plecaki sportowe. Mają spory wybór. Myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

Terkowska

Napisano 22 June 2016 - 01:06 PM

To chyba zależy od tego, co kto woli i co jest wygodniejsze. Dla mnie chyba lepszy byłby plecak, ale wiem, że większość ludzi bierze torby.

beecia

Napisano 26 June 2016 - 07:48 PM

Torba jest w porządku do auta. Jak ktoś jeździ komunikacją, to lepiej postawić na plecak.

Aniakkk

Napisano 11 July 2016 - 10:09 AM

Plecaki ostatnio raz nosiłam jak byłam w szkole. Wiem,że teraz moda powraca ale nie mogę się do nich przyzwyczaić... O wiele wygodniejsze i ładniejsze wydaja mi się torby. Jakiś czas temu zamówiłam sobie dwie torby bawełniane z napisami. Jest w sieci możliwość samodzielnego zaprojektowania sobie takiej torby, na tej stronie:

http://selino.pl/tor...wienie,g-5.html

Noszę ją ze sobą praktycznie wszidzię. I na zakupy i na fitness. Torba bardzo wygodna,  z porządnego materiału. Mieści w sobie wszystko. Samych pomysłów na torby jest  w sieci sporo:

300_300_productGfx_495c82ae89d6d1f6a1773

bibliotekarka11

Napisano 12 July 2016 - 10:03 AM

Dla mnie o wiele bardziej wygodna jest torba sportowa. Wszystko się w niej mieści, a do plecaka połowy rzeczy nie jestem w stanie zapakować.

pestka

Napisano 12 July 2016 - 12:45 PM

Ja mam torbę, wydaje mi się większa i wygodniejsza.

maja25

Napisano 28 April 2017 - 09:20 AM

Myślę, że to akurat bez znaczenia :) Weź to co Ci bardziej pasuje i z czym Tobie wygodniej. A jeśli chodzi o fitness to lepiej pomyśl o dobrych butach. Damskie nike, adidas czy new balance mogą się przydać ;)

Terkowska

Napisano 12 October 2018 - 05:59 AM

No racja, to raczej kwestia wygody