Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Moja ulubiona książka...

Rozpoczęty przez Madmłazel , Jun 21 2012 12:21 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 60 odpowiedzi w tym temacie

Madmłazel

Napisano 21 June 2012 - 12:21 PM

Wypisujcie kochaniutkie, Wasze ulubione książki, stworzymy listę naszych osobistych bestsellerów :). Moja trójca: 1. "Imię Róży" Umberto Eco 2. "Blaszany bębenek" Gunter Grass 3. "Sto lat samotności" G. G. Marquez

evelka515

Napisano 02 October 2012 - 03:30 PM

uwielbiam dramaty horrory :) co sądzicie o tej książce? http://www.nokaut.pl...8376741178.html a moją ulubioną jest SUKKUB

scarlett_26

Napisano 03 October 2012 - 08:21 AM

Jedenaście minut piękna klasyczna książka o dziewczynie której wyobrażenia związane z podróżą się nie spełniły... musi uporać się ze światem który ją otacza. POLECAM :)

Tryszka

Napisano 04 October 2012 - 07:00 AM

Właśnie sobie zdałam sprawę, że dawno nie czytałam innej książki niż związanej z tematyką zdrowego odżywiania, treningów czy biznesu :) Pewnie wybiorę coś z powyższych tytułów! Mamy jesień, za chwilę zima i idealny dla mnie czas na czytanie.

SennaAgniecha

Napisano 07 October 2012 - 12:06 PM

Tryszka koniecznie:)
    Ponoć najlepsze są te książki, które nijak nie wiążą się z naszą pracą i pozwalaja na pełen relaks umysłu:)

Madmłazel

Napisano 09 October 2012 - 07:31 AM

Tryszka - to daj swoją trójcę książek z Twojej działki, o treningach, odżywianiu i biznesie też - chętnie poczytam.

scarlett_26

Napisano 09 October 2012 - 03:19 PM

The notebook- pamiętnik, piękna opowieść o milości między ojcem a córką polecam !!

Tryszka

Napisano 09 October 2012 - 05:40 PM

Tryszka - to daj swoją trójcę książek z Twojej działki, o treningach, odżywianiu i biznesie też - chętnie poczytam.

Moje ulubione z każdej dziedziny :)

1. Odchudzanie zaczyna się w głowie - Linda Spangle
    2. Fitness Zdrowie i uroda Ćwiczenia dieta sylwetka - Katarzyna Matella

3. A co do biznesowej to uważam, że każdy powinien przeczytać "Bogaty ojciec, biedny ojciec" - Robert Kiyosaki

chochlam

Napisano 12 November 2012 - 04:33 PM

Jezdziec Miedziany Paullina Simons wspaniala polecam gorąco

Madmłazel

Napisano 29 November 2012 - 10:22 PM

Tryszka, słyszałam o tej książce Bogaty ojciec, biedny ojciec - dobrze, że mi przypomniałaś o jej istnieniu, sięgnę po nią! :)

syska

Napisano 05 December 2012 - 11:54 AM

The notebook- pamiętnik, piękna opowieść o milości między ojcem a córką polecam !!

Film jest cudowny :)

Trolka

Napisano 06 December 2012 - 10:44 AM

Ja na "Pamiętniku" zawsze ryczę ;( A czytałyście nową książkę Rowling? Ja zamówiłam wczoraj i już zacieram ręce :)

Sylwunia

Napisano 10 December 2012 - 03:55 PM

A 50 twarzy Greya ktoś już przecztał? Podobno dobra, chyba muszę sobie kupić.

pestka

Napisano 21 February 2013 - 09:45 AM

Ja jeszcze nie, ale ostatnio znajomy (!) mnie do niej namawiał. Chyba w końcu ją od niego pożyczę.

molly

Napisano 28 February 2013 - 02:23 PM

"Na południe od granicy na zachód od słońca" Murakamiego ;)

Terkowska

Napisano 10 April 2013 - 06:47 AM

Jedną z moich ulubionych książek jest "Zabić drozda" Lee Harper.

pestka

Napisano 14 October 2013 - 10:55 AM

Cóż, bardzo doceniam "1Q84" Murakamiego (wszystkie części.Zresztą po tej trylogii jeszcze długo miałam schizy, że na niebie znajdują się dwa księżyce:D A tak poza tym to uwielbiam serię Rafała Kosika:"Felix,Net i Nika" za połączenie science-fiction z dużą dawką realizmu i dobrego humoru.

magda22

Napisano 14 October 2013 - 04:20 PM

ja połknełam ostatnio trylogię czarnoksiężnika z archipelagu. Dobra ale nie wróce. Powrócę na pewno do trylogii milenium. Ostatnio co czytałam to dziewiątego maga- bez szału fajne jak masz 17-18 lat. W tej chwili czytam Asterixa i Oberixa - wersja językowa niemiecka, oraz bajki o jednorożcach wróżkach, smokach i innych cudach także wersja niemiecka.

Tryszka

Napisano 17 October 2013 - 11:43 AM

Ja czytałam Kubusia Puchatka po angielsku jak się uczyłam ;)

magda22

Napisano 17 October 2013 - 06:46 PM

Ech kubuś....to klasyka. Z maluchami w Polsce ostatnią rzeczą jaką przerabialiśmy to były Muminki. A najfajniejsza postać to Hatifnaty. Maluchy zaczęły oglądać film i przerzuciły się na Bukę. Codziennie oglądają odcinek z nią :) Miałam nawet kiedyś kalendarz z cytatami z kubusia. Mój ulubiony - "im bardziej kubuś zaglądał do środka tym bardziej go tam nie było" Orginał dużo różni się od polskiego tłumaczenia? pytam tak z ciekawości?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych