Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Zakupy w sieci

Rozpoczęty przez Natana , Sep 30 2016 03:04 AM

* * * * * 1 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 70 odpowiedzi w tym temacie

hanka

Napisano 12 September 2017 - 02:04 PM

Ja bardzo lubię kupować bieliznę przez Internet. Często odwiedzam sklep z bielizną erotyczną Diores, bo tam zawsze mają coś ładnego w moim rozmiarze :)

knall

Napisano 18 September 2017 - 01:39 PM

jest wiele rzeczy, które kupuję przez internet jednak ubrań nie lubię

his response

tulia23

Napisano 20 September 2017 - 01:52 PM

Warto robić zakupy w sieci, ale tylko w pewnych sklepach, działających od dłuższego czasu, mających dobre opinie. Ze sklepów ze sprzętem radzę sprawdzić morele.net - ceny mają całkiem dobre, a wybór produktów jest spory, można też trafić na oryginalne produkty, jak taki przenośny głośnik https://www.morele.n...200000-1116723/ bardzo podoba mi się taka styl.

ZuzannaW

Napisano 30 October 2017 - 10:11 AM

Ciekawe opcje na zakupy w sieci dajecie. A jak płacicie za swoje zakupy ? Ja ostatnio wypróbowałam tą nową metodę płacenie telefonem przez aplikacje ! Super sprawa, można szybko zapłacić każdy rachunek nie wyciągając karty !

knall

Napisano 30 October 2017 - 10:28 AM

ja płacę szybkim przelewem, to najwygodniejsze dla mnie

see this page

sylwia4012

Napisano 29 November 2017 - 05:36 PM

Ja w sieci kupuję głównie kosmetyki, zamawiam w eaptece > odsyłam tutaj. Mają duży wybór naturalnych kosmetyków, w dobrych konkurencyjnych cenach. Warto u nich kupować.

beecia

Napisano 09 February 2018 - 12:08 PM

Ja różnie. Kupuję online kosmetyki, ubrania, buty, płyty, książki.

Terkowska

Napisano 17 April 2018 - 12:19 PM

Zakupy w sieci to teraz norma, poza tym dla wielu osób to bardzo wygodne. W internecie można też znaleźć wiele podpowiedzi odnośnie zakupów i tego, czym się kierować przy wyborze, co też bywa pomocne. Czytałam ostatnio o butach sportowych: http://mangopress.pl...nike-air-force/ co związane jest z aktualną modą w tym temacie. Oczywiście zakupy w sieci też są możliwe, ale w przypadku butów pewnie wiele osób miewa obawy.

Terkowska

Napisano 17 April 2018 - 12:20 PM

Zakupy w sieci to teraz norma, poza tym dla wielu osób to bardzo wygodne. W internecie można też znaleźć wiele podpowiedzi odnośnie zakupów i tego, czym się kierować przy wyborze, co też bywa pomocne. Czytałam ostatnio o butach sportowych: http://mangopress.pl...nike-air-force/ co związane jest z aktualną modą w tym temacie. Oczywiście zakupy w sieci też są możliwe, ale w przypadku butów pewnie wiele osób miewa obawy, ale chyba niepotrzebnie.

justynam

Napisano 02 November 2018 - 08:06 AM

W ostatnim czasie przez internet kupuję wszystko

kosmetyki

sprzęt do domu

jedzenie

Najwięcej jednak zamawiam ubrań.... Denerwuje mnie oraz męczy chodzenie po sklepach i wolę złozyć zamówienie na coś w sieci z uwagi na to,ze jest to znacznie wygodniejsze....

Polecam to miejsce:

www.openwear.pl

Jest to hurtownia ubrań. Maja bardzo dobre ceny na wiele ciuchów. 

beecia

Napisano 14 November 2018 - 09:25 AM

Ja tak samo. W zasadzie nie ma chyba rzeczy, której nie kupiłabym online.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych