Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

W jakich butach chodzicie wiosną?

Rozpoczęty przez milkka , Mar 15 2012 11:21 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 51 odpowiedzi w tym temacie

milkka

Napisano 15 March 2012 - 11:21 AM

Ja zazwyczaj w niezbyt wysokich, raczej lekki obcasik, półbuty, czółenka, takie klasyczne, brązowe lub czarne, mam też jedną parę beżowych. Na spacerek czy przebieżkę, to vansy lub trampki zwyczajne... A w jakich butach wy chadzacie wiosną? :) [attachment=3147:media/kunena/attachments/1083/19806767.jpg]

hariet

Napisano 15 March 2012 - 12:16 PM

Bardzo lubię kolorowe czółenka :D Mam nawet zielone i łososiowe.

Kate404

Napisano 15 March 2012 - 01:08 PM

Ja marzę o różowych szpilkach w tym sezonie!! Oczywiście najbardziej lubię baletki!! Już się nie mogę doczekać kiedy będzie ciepło!! [attachment=3148:media/kunena/attachments/80/rozowe-szpilki.jpg]

Dyta52

Napisano 15 March 2012 - 02:12 PM

Podziwiam wszytskie kobiety , ktore chodzą w szpilkach na mega wysokim obcasie.Bardzo mi się to podaoba, ale chyba szpilki są nie dla mnie.:( Próbowalam i mi nie wychodzi, nogi bolą i to strasznie juz po kilkunastu minutach. Tak sobie myślę,że jak schudnę to spróbuje jeszcze raz:) w koncu im mniej do dźwigania tym lepiej hehehe

Tryszka

Napisano 15 March 2012 - 02:16 PM

Dokładnie jak się jest lżejszym to łatwiej się chodzi w szpilkach. Tutaj kilka rad jak chodzić w szpilkach :) http://www.pella.pl/...-szpilkach.html

anne

Napisano 16 March 2012 - 12:50 PM

Ja będę chciała sobie sprawić sandały na koturnach, ale to na przełom wiosny i lata, jak już będzie sezon sandałowy.

emylla

Napisano 16 March 2012 - 08:33 PM

Mi dzisiaj przyszły moje wyczekane zamówione buty aż zza wielkiej wody i jak przymierzyłam to mega wygodne ale chyba się w nich zabije :D nie wiem gdzie będę nosić, bo mieszkam na wsi, nie wiem jak będę chodzić ale mam wymarzone :D [attachment=3160:media/kunena/attachments/1264/image.jpg]

Inka_27

Napisano 19 March 2012 - 07:59 AM

O kurcze! Ekstra! Odważne:) Mi się takie podobają: [attachment=3161:media/kunena/attachments/81/cartoonwedges.jpg]

talarka

Napisano 19 March 2012 - 09:02 AM

Ja szukam takich oto:

Dołączona grafika

Madzia

Napisano 19 March 2012 - 09:43 AM

Takie słomkowe butki są teraz modne i na pewno uda Ci się coś znaleźć ciekawego. Na Allegro jest mnóstwo fajnych butów. Ja na pewno kupię w tym roku żółte buciki!! [attachment=3162:media/kunena/attachments/64/zolte_buty.jpg]

emylla

Napisano 19 March 2012 - 12:21 PM

inka z jakiej strony to jest ??:D

Inka_27

Napisano 19 March 2012 - 01:46 PM

z bloga http://masturaanaknazmi.blogspot.com/ Nie wiem gdzie można takie kupić :(

emylla

Napisano 20 March 2012 - 12:15 PM

raczej się takich nie kupuje tylko zamawia albo robi...to jest jak decoupage, ja zamawialam od babki w Ohio, ona to ręcznie obklejała komiksem papierowym i lakierowała, myślę ze można samemu spróbowac ;)

milkka

Napisano 20 March 2012 - 01:22 PM

Już widzę buty, które sama sobie zrobiłam... Wyciekający klej, nierówno poprzyklejane wzorki, pewnie byłaby tragedia ;). Ale fajnie, że są ludzie, którzy się bawią w takie rzeczy, naprawdę oryginalna sprawa.

Efektowna

Napisano 10 April 2012 - 01:41 PM

Ja zazwyczaj chodzę w płaskich bucikach, sandałach, balerinach - lekkich, w których mogę podbiec na tramwaj i się nie zabiję w nich ;)

bianka_marta

Napisano 23 May 2012 - 07:49 AM

hehe ja mam roznie albo 12 cm koturn albo trampki albo balerinki ;) chyba bardziej zalezy to od stroju i co do niego lepiej pasuje. A przy okazji moze macie pomysl jakie butki kupić dzieciaczkowi 1,5 roku na chrzciny? bede matka chrzestna i chcialam oprocz misia kupic cos przydatnego i tak mi wpadly butki :) Sklaniam sie coraz bardziej ku butom od Memo. A no i moze wiecie jakie misie są modne w tym sezonie? :)

Trolka

Napisano 23 May 2012 - 08:40 AM

Oj, bianka_marta - chyba ciężko będzie Ci kupić buciki, bo jednak muszą być dopasowane do stopki, trzeba byłoby chyba zmierzyć...
    • bianka_marta lubi to

bianka_marta

Napisano 25 May 2012 - 07:14 AM

to w takim razie chyba porwę moje dzieciątko chrzestne na małe przymierzanie :)

Tryszka

Napisano 25 May 2012 - 10:33 AM

Moje nowe butki właśnie dotarły. Są bardzo wygodne!! Pierwszy raz mam buty z Big Stara :) [attachment=3214:media/kunena/attachments/63/38990.jpg]

talarka

Napisano 25 May 2012 - 01:23 PM

Tryszka - cudne buciki, ile cm ma obcasik?