Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

ZUMBA - królowa w Fitness Klubach

Rozpoczęty przez Madzia , Mar 12 2012 11:52 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 28 odpowiedzi w tym temacie

Ikaa55

Napisano 14 September 2016 - 09:57 AM

Mnie ta zumba kusi i kusi, muszę w końcu spróbować.

wija

Napisano 21 September 2016 - 06:14 PM

Ja próbowałam i jednak nie dla mnie, mam problemy z koordynacją 

wija

wija

Ikaa55

Napisano 25 September 2016 - 03:16 PM

Potwierdza, zumba jest super, bardzo dodaje energii.

beecia

Napisano 13 December 2016 - 09:43 AM

Pewnie! W ogóle zajęcia fitness są tym, na co warto postawić. Jeśli nie wiecie, gdzie w Waszej okolicy się odbywają, to zajrzyjcie na tę stronę: http://sprzedajemy.p...a-uroda-zdrowie - znajdziecie tam ogłoszenia o takich aktywnościach. To nowa kategoria na Sprzedajemy.pl, dzięki której znajdziecie także lekarzy, kosmetyczki i wiele, wiele innych usługodawców.

Stella_099

Napisano 27 January 2017 - 08:50 AM

Zumba jest super! Wiadomo, że początki bywają ciężkie i możesz mieć problemy z połapaniem się w choreografii, ale potem powinno ci już pójść gładko, polecam :)

polinusia

Napisano 15 May 2017 - 04:54 PM

To fakt zumba nadal jest bardzo popularna, ale wcale się temu nie dziwię. Można potańczyć a przy tym porządnie się zmęczyć :) Ja trenuję głównie na siłowni ale od czasu do czasu chodzę też na zumbę czy squasha. Macie swoje ulubione miejsca, gdzie oferują zajęcia tego typu ? Ja ze swojej strony mogę polecić klub Atlantic z Krakowa https://atlanticsports.pl/. Fajny klimat, super kadra trenerów. Miejsce sprawdzone przeze mnie i kilku znajomych :)

knall

Napisano 14 June 2017 - 01:27 PM

Zumba zumba wszędzie zumba masakra. Jak patrzę na inich wszystkich ruszających się w rytmy tych samych kawałków to się odechciewa. Spalać tłuszczu to nie spala tak jak każdy myśli.

sites

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych