Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)


Zdjęcie

ZUMBA - królowa w Fitness Klubach

Rozpoczęty przez Madzia , Mar 12 2012 11:52 AM

- - - - -

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 28 odpowiedzi w tym temacie

    Madzia

    Napisano 12 March 2012 - 11:52 AM

    HEJ DZIEWCZYNY Straszny szał jest teraz na Zumbę. Wszyscy o niej mówią, wszyscy ją ćwiczą. Ja osobiście wolę ćwiczenia wzmacniające, ale może mnie ktoś zachęci to tych zajęć??

    Kate404

    Napisano 12 March 2012 - 12:23 PM

    Chodzę czasami. Jest to świetna zabawa. Wszystko zależy od instruktora. Jednak treningiem bym tego nie nazwała ;) Nie wiem czemu to się zalicza do zajęć fitness. Chociaż niektóre dziewuchy są mega spocone, więc jakiś tłuszczyk się spala ;)

    Kate404

    Napisano 12 March 2012 - 01:03 PM

    Tutaj masz zajawkę jak to wygląda:

    marianna.kumbel

    Napisano 12 March 2012 - 01:52 PM

    Lubię takie taneczne zajęcia! Byleby na podłodze, a nie na stepie!

    Inka_27

    Napisano 13 March 2012 - 12:20 PM

    Zumba nie dla mnie!

    Tryszka

    Napisano 14 March 2012 - 09:32 AM

    Moja koleżanka jest instruktorką Zumby. Jest pełna energii i świetnie się do tego nadaje. Dobry instruktor to podstawa!! Wrzuciła ostatnio fajny filmik na FB ;)

    Shadow

    Napisano 22 October 2012 - 08:27 AM

    Ja wole salsę, w zumbie niestety się pogubiłam

    graza

    Napisano 12 November 2012 - 11:00 AM

    Uwielbiam zumbę:D

    wiedzma

    Napisano 16 January 2013 - 08:35 AM

    zumba pozwala na szaleństwo, pozwala sie otworzyc

    pestka

    Napisano 21 February 2013 - 08:56 AM

    Ćwiczyłam zumbę przez jakieś pół roku, potem mi się znudziła:) To chyba jednak nie dla mnie. Ostatnio lepiej czuję się na siłowni niż fitnessie.

    taniec

    Napisano 19 February 2014 - 01:09 PM

    Zapraszamy i polecamy zajęcia Zumby przez cały tydzień w Szkole Tańca Riviera ! Chcesz przyjemnie spalać kalorię? Chcesz przyjemnie kształtować sylwetkę ? Chcesz mieć więcej energii i uśmiechu na twarzy? Zumba jest właśnie dla Ciebie  Zumba to fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii. ZUMBA, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze. ZUMBA jest przeznaczona dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Bardziej szczegółowe informacje oraz zapisy można uzyskać online ( www.taniec.net ), telefonicznie ( tel. 22 234 98 98 ) lub bezpośrednio w recepcji ul.Waryńskiego 12. Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapisów!

    Terkowska

    Napisano 04 March 2014 - 10:38 AM

    Uwielbiam zumbę! Żałuję tylko, że nie mam na nią zbyt wiele czasu.

    bibliotekarka11

    Napisano 05 May 2014 - 07:36 PM

    U mnie jest ten sam problem - zakochałam się w zumbie już po pierwszych zajęciach, na początku chodziłam też w miarę regularnie, ale teraz brak mi trochę czasu i skupiam się na innych aktywnościach w domu.

    beecia

    Napisano 21 May 2014 - 05:35 AM

    Zumba stała się teraz numerem jeden wśród kobiet. Moja siostra tak ją polubila, że kupiła sobie grę na PS3 "Zumba" i ćwiczy w domu.

    bibliotekarka11

    Napisano 30 March 2016 - 08:07 PM

    Nie wiedziałam, że jest zumba na PS3. Przez kinecta tańczy?



    beecia

    Napisano 30 March 2016 - 08:17 PM

    Tak, dokładnie. Sama próbowałam. To świetna zabawa, ale przy tym - bardzo męcząca. ;-) Ja wolę jednak zajęcia w klubie fitness.



    bibliotekarka11

    Napisano 31 March 2016 - 12:02 PM

    W sumie nie każdy ma też warunki w domu, żeby ćwiczyć. To w końcu dość energiczny taniec. Co byś powiedziała na zajęcia zumby Sztum ze zmianarytmu.pl? Koleżanka mówiła mi, że są prowadzone przez świetną instruktorkę. Ćwiczenia odbywają się dwa razy w tygodniu przez godzinę - pewnie udałoby Ci się wygospodarować na to czas.



    Ikaa55

    Napisano 19 April 2016 - 10:08 AM

    Od jakiegoś czasu chodzę na jogę. Zawsze interesowały mnie ćwiczenia zapożyczone ze wschodu. Ostatnio tutaj http://blogstyle.pl/...st-animal-flow/ trafiłam na nową technikę wykonywania ćwiczeń - przybiera się pozę danego dzikiego zwierzęcia (np. pantery, tygrysa) i zaczyna się oddychać tak jak to zwierzę. Ten sposób treningu to doskonały relaks i sposób na wzmocnienie mięśni. Animal flow to ćwiczenia zapożyczone z jogi i Parkour.



    Terkowska

    Napisano 06 June 2016 - 12:18 PM

    Joga mimo wszystko to coś zupełnie innego niż zumba, ale z zumbą łączy ją spora popularność. Nawet moja znajoma od jakiegoś czasu prowadzi szkołę zumby i nie narzeka na brak zainteresowania. Coś w tym jest.



    beecia

    Napisano 14 June 2016 - 07:53 AM

    Uwielbiam zumbę! Chodzę na nią do klubu Fitness Platinium: http://aleksandry.fitnessplatinium.pl. Tam zajęcia są i rano, i wieczorem. To mi bardzo odpowiada. Poza tym - mogę chodzić także na inne zajęcia, na przyrządy do ćwiczeń siłowych, a nawet na solarium. Karnet w miesiące wakacyjne jest bardzo tani, więc na pewno nie przerwę zajęć.