Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Seks

Rozpoczęty przez Shadow , Feb 29 2012 01:24 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 17 odpowiedzi w tym temacie

Shadow

Napisano 29 February 2012 - 01:24 PM

Przyznam, że brakuję tu troszkę tematyki łóżkowej :blush:

Angela8020

Napisano 29 February 2012 - 01:58 PM

Bo Pella jest nastawiona na Fitness i Odżywianie ;) Ale możesz zacząć wątek! Chętnie coś napiszę!

Angela8020

Napisano 29 February 2012 - 01:59 PM

Możemy na Pelli np. doradzić jak poprawić kondycję, aby seks był lepszy hehehehe

Shadow

Napisano 05 March 2012 - 08:05 AM

chyba jak dzięki igraszką łóżkowym poprawić swoją figure i kondycję, uważam, że to doskonały sposób na wyrobienie sobie figurki to popracowanie trochę na partnerze ;) hihi

wiedzma

Napisano 05 March 2012 - 10:16 AM

też tak uważam grunt to połączyć przyjemne z pożytecznym.. a parter a pewno tez się ucieszy;)

Kate404

Napisano 05 March 2012 - 11:04 AM

Jestem innego zdania ;) jakby seks odchudzał to byłabym chudym patyczkiem :D a nie jestem ;p

syska

Napisano 05 March 2012 - 01:48 PM

Ha, a może są jakieś specjalne pozycje, które rzeźbią sylwetkę? :D

Tryszka

Napisano 05 March 2012 - 02:09 PM

Chyba się Wam spodobał temat :) no to czekam na propozycję, jestem ciekawa co wymyślicie!

Angela8020

Napisano 06 March 2012 - 08:25 AM

Na jeźdźca!! Świetna pozycja na wzmacnianie mięśni ud (szczególnie czworogłowy) i pośladków ;) hahahahahahahaahah :D

Shadow

Napisano 26 March 2012 - 08:52 AM

No to zależy czy po seksie ma się wzmożony apetyt ;)

Kate404

Napisano 30 March 2012 - 06:03 AM

Jest tematyczny artykuł ;) http://www.pella.pl/...zna-a-seks.html

Shadow

Napisano 02 April 2012 - 09:59 AM

Mi troszkę ruchu w sypialni zawsze poprawia sylwetkę i samopoczucie :kiss:

wiedzma

Napisano 30 April 2012 - 09:34 AM

Oczywiście,że seks "odchudza" przecież to taki sam wysiłek jak inny.. Podwyższone tempo, pot i niezły wysiłek przez co najmniej 15 min robi swoje;) No chyba,że się leży jak kłoda, to faktycznie nic nie daje..

Trolka

Napisano 23 May 2012 - 09:20 AM

Sam orgazm jest super hiper zdrowy :)

miodzio

Napisano 19 December 2012 - 08:51 AM

nawet podobno orgazm leczy katar ;)

lokira

Napisano 01 October 2017 - 03:55 PM

Wiele osób nie porusza tematu związanego z seksem bo jest to wciąż temat tabu. Zdecydowanie powinno się to zmienić bo to naturalna rzecz.  Jeśli chcecie troszkę pokombinować w łóżku to warto zaopatrzyć się w jakieś gadżety erotyczne. Bardzo duży wybór jest u nich sexownysklep  a dodatkowo przy pierwszych zakupach jest 5% zniżki co według mnie jest bardzo fajne. Dla mnie ważnym elementem jest to, że paczki wysyłają w sposób bardzo dyskretny :)

magda906

Napisano 26 December 2017 - 05:34 PM

Uwielbiam w łóżku eksperymentować. Skąd czerpię inspirację? Z dostępnych w sieci porad. Można je znaleźć, przechodząc chociażby pod ten adres: https://secretplace....la-zapomnienia/ - czy Wy z nich korzystacie? Jeśli jakaś wiedza jest udostępniana jest za darmo, to dlaczego z nich nie korzystać?

justynam

Napisano 02 November 2018 - 08:08 AM

Oj my lubimy testować nowości. Dzieki temu seks jest ciekawszy. Wiadomo, ze w długim związku jaki mamy zdarzały sie okresy rutyny jednak zwykle jest bardzo dobrze....

Jeśli macie ochotę na wypróbowanie jakiegoś nowego żelu, polecam ten właśnie żel:

www.intymnosc.pl/pl/libido-u-kobiet/1276-libigel-100-ml-zel-podniecajacy-i-lubrykant.html

Jest to żel podniecający. Moim zdaniem o wiele lepszy niż jakiekolwiek durexy czy unimile