Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Ziemia Egipska

Rozpoczęty przez anne , Oct 12 2011 11:06 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 78 odpowiedzi w tym temacie

wiolkas

Napisano 24 January 2012 - 01:58 PM

Przez 3,5 miesiąca pisałaś o kosmetyku, którego nie miałaś? No ciekawe ;-) Wybacz - mimo wszystko ja zawierzam "specjalistom" niż wpisom na forum internetowym, ale każdy może myśleć jak chce ;-) Dziwi mnie jeszcze, że byłaś od początku przekonana do ziemi Bi-kor nie znając ziemi Ikos, ale ... oj tam...

anne

Napisano 26 January 2012 - 04:08 PM

Przez 3,5 miesiąca pisałaś o kosmetyku, którego nie miałaś? No ciekawe ;-)

Tak, przez 3,5 miesiąca nie robiłam nic innego tylko pisałam o Ziemi Egipskiej, dniami i nocami :D:D Ech...zaczęłam temat, bo chciałam sobie pogadać o swoim potencjalnym zakupie, od początku wiedziałam, że wybiorę Ziemię Bikor i nie potrzebowałam potwierdzenia.

Wybacz - mimo wszystko ja zawierzam "specjalistom" niż wpisom na forum internetowym, ale każdy może myśleć jak chce ;-)

Skoro ufasz tylko "specjalistom", a nie tym co jest napisane na forach, to co tu robisz????? :blink:

Dziwi mnie jeszcze, że byłaś od początku przekonana do ziemi Bi-kor nie znając ziemi Ikos, ale ... oj tam...

Przecież Ty wchodząc na forum, też byłaś pewna swego, więc co Cię tak bardzo dziwi? :)

emylla

Napisano 26 January 2012 - 07:45 PM

Jestem za Bikorem :)

wiolkas

Napisano 27 January 2012 - 02:02 PM

Anna - przejęłam od Ciebie zmysł detektywa :D Po prostu dziwi mnie postowanie przez dłuższy czas o czymś czego się nie ma... Ja... No u mnie to nie było 3,5 miesiąca. Co robię na forum? Fora są dla mnie miejscem wymiany poglądów i doświadczeń, a nie badań naukowych hehe

Całka

Napisano 30 January 2012 - 01:08 PM

Jestem za Bikorem :)

I wszystko w tym temacie :D Krótko i dosadnie :D:D

wiolkas

Napisano 30 January 2012 - 02:18 PM

Może i tak, ale warto byłoby jeszcze napisać dlaczego ;-) Bo tak jestem za to trochę mało ;-)

emylla

Napisano 30 January 2012 - 02:58 PM

Jestem kilkuletnią użytkowniczką, i Bikor nie robi mi maski, nie robi efektu samoopalacza, jak się umie nakładać to efekt jest rewelacyjny, czyli świeżej skóry, rano to się bardzo przydaje. Cienie Bikor są dobrej jakości, nie "rolują się " na powiekach po 5 godzinach. A Ikos? nie przypadł mi do gustu, możliwe, że dlatego że Bikor był pierwszy po który sięgnęłam, a nie zaprzeczam, jestem typem osoby przywiązanej do marki kosmetyków, np. kremy, balsamy i szampony, od kilku lat (chyba 12) tylko i wyłącznie Nivea, próbowałam innych, droższych, ale nic z tego, po prostu ze "swoimi" kosmetykami czuję się bezpieczniej :)

anne

Napisano 31 January 2012 - 09:58 AM

Po prostu dziwi mnie postowanie przez dłuższy czas o czymś czego się nie ma...

A mnie po prostu dziwi, że piszesz tylko i wyłącznie w jednym temacie :D

Jestem kilkuletnią użytkowniczką, i Bikor nie robi mi maski, nie robi efektu samoopalacza, jak się umie nakładać to efekt jest rewelacyjny, czyli świeżej skóry, rano to się bardzo przydaje. Cienie Bikor są dobrej jakości, nie "rolują się " na powiekach po 5 godzinach.

Ja jestem kilkunastodniową użytkowniczką Ziemi i też twierdzę, że efekt jest rewelacyjny ;) Jestem bardzo zadowolona z wyboru :) A co do cieni Bikor- już gdzieś pisałam, że są moim faworytem :)

wiolkas

Napisano 02 February 2012 - 01:04 PM

anne - hehe piszę w tematach, które mnie interesują. Nie mam czasu na pisanie o "wszystkim" emylla - tutaj nam biedna anne zbiera przez kilka miesięcy na ziemię, a Ty taka rozpusta i kupujesz dwie jednocześnie? Po co ci była ziemia Ikos, skoro Bi-kor była taki dobry? I co ci nie pasowało w Ikosie? Pytam z ciekawości, bo uważam, że ziemia Ikosa jest genialnym kosmetykiem.

anne

Napisano 29 February 2012 - 10:10 AM

Wiesz, ja po prostu odkładałam w czasie kupienie Ziemi Bikor, żeby zintensyfikować przyjemność płynącą z jej używania :P Jak się tak długo na coś czeka, to dopiero wtedy potrafi się to w pełni docenić ;)

syska

Napisano 05 March 2012 - 02:24 PM

anne, widzę, że w końcu dorobiłaś się własnej Ziemi Egipskiej...Bikor :P Poka, poka jakiś makijaż albo chociaż focie Ziemi (wcześniej zrobiłam falstart, ale teraz jestem w porę) :P

Angela8020

Napisano 06 March 2012 - 08:24 AM

No właśnie skoro temat taki gorący to wrzućcie jakieś fotki swoim makijaży ;) tak akurat na dzień kobiet.

anne

Napisano 06 March 2012 - 01:27 PM

anne, widzę, że w końcu dorobiłaś się własnej Ziemi Egipskiej...Bikor :P Poka, poka jakiś makijaż albo chociaż focie Ziemi (wcześniej zrobiłam falstart, ale teraz jestem w porę) :P

Załączony plik  ziemiegora.jpg   8.6 KB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  ziemiarodek.jpg   11.05 KB   0 Ilość pobrań

Proszę bardzo, zdjęcia mojej Ziemi :) Na drugim widać już lekkie zużycie :)

No właśnie skoro temat taki gorący to wrzućcie jakieś fotki swoim makijaży ;) tak akurat na dzień kobiet.

Postaram się coś zdziałać i zdjęcie makijażu też wrzucić...chociaż jestem dość wstydliwa, ale może uda się coś pokazać ;)

syska

Napisano 28 March 2012 - 11:43 AM

Brązowiusia ta Ziemia Bikor'owa...nie wypada ciemno na buźce?? A ma jakieś drobinki błyszczące?

wiolkas

Napisano 12 April 2012 - 11:00 AM

A ja po kolejnych tygodniach korzystania z ziemi Ikos mogę potwierdzić, że nic się nie zmieniło w jej jakości - jest super. Mam wrażenie, że nawet do makijażu zużywam teraz mniej ziemi, ale może tylko mi się zdaje?

Tryszka

Napisano 13 April 2012 - 11:16 AM

Dzięki za wiadomość :)

wiolkas

Napisano 18 April 2012 - 10:13 AM

He he ;-) A gdzie się podziały wierne fanki ziemi Bi-kor, które tutaj tak dyskutowały? ;-) Nie ma już z kim popisać? ;-)

majkal

Napisano 27 March 2014 - 01:22 PM

Ja jakiś czas temu sobie kupiłam ponieważ nieco zbladłam po lecie i chciałam nieco poprawić swoją karnację :) Zdecydowałam się na zakup przez internet ponieważ nie widziałam jej w sklepach stacjonarnych w swoim mieście. Generalnie produkt do najtańszych nie należy" http://www.skapiec.p...91982#from78859 Ale jestem pewna,że zaprzyjaźnimy się na długi okres czasu ;) Jeszcze nie miałam takiego dobrego bronzera co widzę po kilku zaledwie użyciach. Można jednak przesadzić tak więc warto jest uważać .... Pozdrawiam !

Terkowska

Napisano 14 January 2015 - 01:01 PM

Dobrze wiedzieć. Nie sądziłam, że to może tak świetnie działać :)

Ikaa55

Napisano 25 May 2016 - 12:09 PM

Tez zastanawiam się nad tą Ziemią Egipską, skoro piszecie, ze fajna, tylko ten kolor na zdjęciu wydaje się być mimo wszystko ciemny.