Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)


Zdjęcie

Zakupy internetowe

Rozpoczęty przez szpulka , Sep 08 2011 08:07 AM

- - - - -

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 25 odpowiedzi w tym temacie

    szpulka

    Napisano 08 September 2011 - 08:07 AM

    Witajcie dziewczyny, Robiłyście kiedyś zakupy spożywcze przez internet? Macie jakieś doświadczenia? Pojawiła się taka możliwość w Toruniu i szczerze przyznam, że mając dwójkę małych dzieci jest mi ciężko samej wyjść i biegać z siatkami, stać w kolejkach. Skusiłam się właśnie na zakupy przez internet i jestem bardzo ciekawa czy to będzie coś, co mnie odciąży... Napiszcie co myślicie o tym?

    Kasjopeja

    Napisano 09 September 2011 - 08:55 AM

    Ja nie robiłam. Oglądałam tylko przykładowe strony internetowe takich sklepów. Ceny wydały mi się trochę wygórowane, poza tym wolę sama iść do sklepu, dotknąć zobaczyć ;) Jakoś dziwnie kupować np. chleb przez Internet ;)

    szpulka

    Napisano 11 September 2011 - 07:13 AM

    Ja zaczynam się przekonywać do tego typu zakupów. Przywiozą wszystko do domu i nie muszę biegać z dwójką dzieci między półkami sklepów jest nieciekawe nie dla mnie ale dla dzieci. Wolę z nimi za to wyjść na plac zabaw, przynajmniej nie muszę za nimi biegać. Pierwsze zakupy oceniam na prawdę dobrze. Przywieźli wszystko co chciałam, terminy ważności nabiału dostałam satysfakcjonujące, bo tego się najbardziej bałam, że wrzucą mi krótkie i będę musiała wyrzucać jogurty. Mięso i wędliny też były OK. Mnie to bardzo odpowiada i oszczędza mój czas i kręgosłup, bo trudno mi dźwigać np zgrzewkę wody, dwie siaty i jeszcze pilnować dwójki małych dzieci :-) Cieszę się, że spróbowałam, mimo że miałam opory :-) A ceny... no pewnie nie jest to biedronka czy lidl, ale mięsa i tak nigdy w takich sklepach nie kupowałam, a warzywa wydaje mi się, że są na poziomie cenowym biedronki. Poza tym nieraz nacięłam się na tanie owoce które albo szybko się psuły albo (w przypadku jabłek) po ugryzieniu okazywały się zepsute w środku. Także dotknięcie owoców nie zawsze gwarantuje dobry wybór.

    syska

    Napisano 14 September 2011 - 11:35 AM

    Ja kiedyś często robiłam zakupy przez internet, bo jest prościej i szybciej. Niestety coraz częściej ludzie w necie oszukują. A szkoda, bo nie potrzebnie zraża się ludzi :/

    Tryszka

    Napisano 15 September 2011 - 06:26 AM

    Takie zakupy to świetna sprawa. Szczególnie jeśli chodzi o dźwiganie ;) nie zawsze mąż jest w domu, żeby pomógł ;)

    scarlett_26

    Napisano 08 October 2012 - 10:11 AM

    Przez internet kupuję dużo rzeczy jednak spożywczych artykułów nie kupowałam jeszcze :)często kupuję biżuterię i dodatki

    Madmłazel

    Napisano 09 October 2012 - 07:22 AM

    Heh, teraz w domu można tylko leżeć i pachnieć, nawet zakupy same przyjdą ;).

    beecia

    Napisano 11 July 2016 - 01:31 PM

    Prawda? To bardzo duża wygoda. Ja już rzadko robię zakupy w sklepach stacjonarnych.



    bibliotekarka11

    Napisano 12 July 2016 - 08:52 AM

    Ja zaczęłam od kupowania w internecie książek oraz ubrań, a teraz zamawiam nawet zlewozmywaki na zadowolenie.pl. Dzięki temu znajduje najlepsze okazje i oszczędzam pieniądze oraz czas.



    Ikaa55

    Napisano 23 July 2016 - 04:25 PM

    Ja tez wiele rzeczy zamawiam przez internet, ostatnio nawet odwiedziłam sklep online z zabawkami, maja tam podział na kategorie wiekowe, więc nie ma problemu, żeby źle wybrać zabawkę. W ogóle kupowanie przez internet to oszczędność czasu, no i więcej swobody przy wybieraniu towarów.



    panimaniaa

    Napisano 11 August 2016 - 06:20 PM

    Ja zawszę kupuję te najcięższe rzeczy i bardzo mi to odpowiada. Pan przyjeżdża i wnosi wszystko gdzie chcę. Bardzo wygodne rozwiązanie, polecam :)



    Natana

    Napisano 13 August 2016 - 01:37 AM

    Też raczej nie kupuje żywności przez internet bo to dużo droższa inwestycja niż w normalnym sklepie. Tyle tylko że wygodnie bo podstawią zakupy pod drzwi. Ja raczej wole zamawiać jakieś rzeczy np na prezent. Ostatnio moim zakupem była portmonetka damska bo mama chciała. Takie rzeczy owszem opłaca się kupować w sieci bo wychodzą często dużo taniej



    beecia

    Napisano 16 August 2016 - 08:23 AM

    A gdzie kupujecie zabawki dla dzieci? Macie ulubione sklepy? Ja tak. Stawiam na sklep online urwis.pl. Najczęściej kupuję lalki. Tutaj: http://www.urwis.pl/...akcesoria/lalki znajdziecie nie tylko je, ale także akcesoria do nich. Moim zdaniem to bardzo dobrze wyposażony sklep.



    Konstancja

    Napisano 13 March 2017 - 02:25 PM

    A taksie składa, że mam taki sklep. Nie wiem czy słyszałyście o takim sklepie jak www.mamissima.pl? Jeśli nie to musicie koniecznie nadrobić zaległości bo jest to miejsce, gdzie bez najmniejszej trudności znajdziecie wszystko czego potrzebuje wasze dziecko. Od zabawek po różne akcesoria do pielęgnacji, ubranka i wiele innych. Nie spotkałam się jeszcze z takim wyborem, w tak atrakcyjnych cenach. Zresztą, same zobaczcie:

     

    708f8f6f601a5a9dacab3d91c33f586c.jpg



    polinusia

    Napisano 26 July 2017 - 10:10 PM

    Ostatnio przez internet kupuję tylko doładowanie do telefonu dla córki. Odkryłam stronę https://bm.pl/#!/dol...owanie-do-heyah dzięki której uzupełniam konto i wiem na jaki czas będzie no aktywne. Mam też możliwość doładowania go w dowolnej chwili, bez konieczności wychodzenia z domu.



    polinusia

    Napisano 26 July 2017 - 10:10 PM

    Ostatnio przez internet kupuję tylko doładowanie do telefonu dla córki. Odkryłam stronę https://bm.pl/#!/dol...owanie-do-heyah dzięki której uzupełniam konto i wiem na jaki czas będzie no aktywne. Mam też możliwość doładowania go w dowolnej chwili, bez konieczności wychodzenia z domu.



    icecream

    Napisano 28 July 2017 - 05:54 PM

    Jeszcze nigdy nie robiłam zakupów spożywczych przez Internet, ale bardzo często kupuję wyposażenie do domu i różne gadżety. Ostatnio koleżanka podrzuciła mi tą stronkę http://sklepbraders.pl/Iphone-c27, bo akurat potrzebowałam etui na nowego iPhone'a S6. Na razie nie wiem, które wybrać. Doradzicie?



    polinusia

    Napisano 20 August 2017 - 03:30 PM

    Jeśli chodzi o żywność, świeże produkty, myślę, że jednak najlepiej kupować je w sklepie stacjonarnym. Poza tym w sieci kupowałam już chyba wszystko. Ostatnio zainteresowały mnie środki czystości na stronie https://www.leifheit...tergenty-c-4832. Czekają mnie kolejne zamówienia :)



    Krruca

    Napisano 22 August 2017 - 01:24 PM

    Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się przydadzą :)


    Nie możesz zatracać poczucia granicy między baśnią a rzeczywistością. Zobacz mój blog na zbygniew.pl!


    magda906

    Napisano 18 September 2017 - 06:42 PM

    Spożywczych może nie ale wszystko inne jestem w stanie kupić w sieci. Ogólnie rzecz biorąc lubię zakupy online bo to szybkie i wygodne rozwiązanie. No i co ważne - dzisiaj w Internecie można znaleźć praktycznie wszystko. Ostatnio chociażby przeglądałam fototapety na http://www.topprints...ategorie/kwiaty ;) Muszę przyznać,że wybór mają naprawdę spory.