Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)


Zdjęcie

sklep internetowy - biżuteria

Rozpoczęty przez aya , May 19 2011 12:34 PM

- - - - -

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 42 odpowiedzi w tym temacie

    aya

    Napisano 19 May 2011 - 12:34 PM

    Witam, szukam dla siebie porządnego sklepu internetowego z biżuterią, w którym mogłabym dostać interesującą biżuterie, niestety nie mam zbytnio na szukanie czegoś po centrach handlowych.

    Tryszka

    Napisano 24 May 2011 - 10:10 AM

    Sprawdź tutaj http://sklep.sambora.pl/

    marietta1

    Napisano 30 May 2011 - 12:40 PM

    W google znajdziesz pełno sklepów wystarczy wyszukać. Osobiście lubię sklep selana.pl ale to kwestia gustu. Poszukaj chwilkę, a na pewno coś znajdziesz.

    Kate404

    Napisano 01 June 2011 - 05:06 AM

    Ja gdy szukam nidogiej biżuterii zawsze wchodzę na allegro !! :)

    Kasjopeja

    Napisano 24 August 2011 - 08:54 AM

    Ja gdy szukam nidogiej biżuterii zawsze wchodzę na allegro !! :)



    Robię tak samo :)

    bianka_marta

    Napisano 05 July 2012 - 10:14 AM

    http://www.bydziubeka.pl/ Osobiście uwielbiam biżuterię By Dziubeka. Mają tam spory asortyment. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

    ala221

    Napisano 18 July 2012 - 09:19 AM

    Polecam zajrzeć do Kuźnia Srebra. Mają unikalną, ręcznie robioną biżuterię. Kuźnia Srebra

    SennaAgniecha

    Napisano 27 July 2012 - 06:37 PM

    A mnie się ostatnio podobają zawieszki typu charmsy, - szukam sobie ich w zasadzie na różnych porównywarkach cen, bo jakoś łatwiej niż ślęczeć przed dziesiątkami sklepów internetowych.
    A oto charmsikowa sóweczka:
    Dołączona grafika

    elka444

    Napisano 26 August 2012 - 11:51 AM

    Witam, szukam dla siebie porządnego sklepu internetowego z biżuterią, w którym mogłabym dostać interesującą biżuterie, niestety nie mam zbytnio na szukanie czegoś po centrach handlowych.


    Zobacz koniecznie do sklepu http://www.753.pl/ Mają śliczną srebrną biżuterię.
    Mają kolekcje Lewanowicz, Dansk, Spark z kryształkami Swarovski, kamieniami naturalnymi oraz cyrkoniami. Sklep godny polecenia.

    Załączony plik  barokowy-komplet.jpg   17.09 KB   0 Ilość pobrań

    Załączony plik  komplet.jpg   9.98 KB   0 Ilość pobrań

    Sturka

    Napisano 22 September 2012 - 07:14 AM

    Ja od jakiegoś czasu preferuję biżuterię artystyczną, dlatego skłaniam się ku sklepom, które takową oferują;) Jeśli zatem szukacie czegoś oryginalnego, nieprzeciętnego, na dodatek wysokiej jakości to polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt - cudowne dodatki;)

    marta2000

    Napisano 04 December 2012 - 11:52 AM

    W wyżej wymienionej kuzni srebra też mają artystyczną biżuterię . Dobrze znam ten sklep i potwierdzam że jest godny uwagi, a jeśli chodzi o wybór to chyba nigdzie nie ma tak dużego.

    olcia23

    Napisano 07 May 2013 - 10:50 AM

    Piękna biżuteria ślubna jest na stronie Karmelo. Ostatnio zamawiałam od nich biżuterię właśnie na ślub, ale z tego co się orientuję posiadają też dodatki na co dzień. Ozdoby są w rozsądnych cenach, a na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

    Terkowska

    Napisano 20 May 2013 - 09:42 AM

    Ostatnio bardzo podoba mi się ręcznie robiona biżuteria artystyczna. Wygląda bardzo oryginalnie i wyróżnia się spośród innych tego typu dodatków.

    molly

    Napisano 24 July 2013 - 07:51 AM

    faktycznie śliczna ta biżuteria :P przyznam, ze stronka strasznie mnie wciągnęła :P

    liska33

    Napisano 30 August 2013 - 01:47 PM

    Polecam zajrzeć do Kuźnia Srebra. Mają unikalną, ręcznie robioną biżuterię. Kuźnia Srebra


    Ooo bardzo ładną mają tu biżuterię. Te kamienie z srebrem wyglądają bardzo fajnie.

    annamariamarszalek

    Napisano 20 November 2013 - 07:39 PM

    Ja z kolei polecę od siebie www.kuzniasrebra.pl. Wcześniej jak poprzedniczka również kupowałam na Allegro, ale tam nie ma takiej opcji, że dokładnie się wyszukuje z jakim kamieniem bądź kamieniami się chce kupić- bo jest tak odgórnie narzucone takie a takie i weź kup, zresztą wszystko się powtarza a ja nie chcę aby moja koleżanka z pracy nosiła to samo co ja :) Na Kuźni zawsze znajduję dla siebie to co szukam i na prezent również, właśnie się szykuję już na święta, muszę się sprężyć do końca listopada bo potem wszystko będzie już "na wariackich papierach". A teraz i obniżki zauważyłam i promocje. Polecam.

    Terkowska

    Napisano 02 December 2013 - 01:06 PM

    Słyszałam już wcześniej o tej stronie. Rzeczywiście mają całkiem ładną biżuterię. Na pewno znalazłabym tam sobie coś ciekawego na prezent pod choinkę ;)

    majkal

    Napisano 26 March 2014 - 12:33 PM

    Ja bardzo często zamawiam przeróżne rzeczy przez internet :) Jest zdecydowanie taniej niż w sklepach stacjonarnych .Wiele razy udało mi się zamówić prawdziwe cudeńka dosłownie za grosze ! :D
    Warto jest jednak do takich zakupów założyć konto w banku, dzięki któremu będziemy mogli robić darmowe przelewy przez internet. Tutaj można się dowiedzieć gdzie coś takiego można sobie założyć.

    justynam

    Napisano 12 January 2015 - 12:56 PM

    Ja biżuterii mam dość sporo ponieważ mąż na każdą okazję lubi mi coś kupić niemniej sama zastanawiałam się ostatnio nad jakimś fajnym zegarkiem. Chciałabym sobie sprawić cos naprawdę porządnego. Mam obecnie na oku ten: http://www.czaszegar...mm-p-24144.html Michaela Korsa, nie jestem jednak przekonana do bransolety. Jeszcze podoba mi się ten model: http://www.czaszegar...-m-p-38381.html Jaki Wam się bardziej podoba?

    Terkowska

    Napisano 14 January 2015 - 12:58 PM

    Zegarki, które pokazałaś akurat mi się nie podobają, choć gdybym miała wybierać, postawiłabym chyba na tego Nixona.