Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Komputer do pracy?

Rozpoczęty przez patusia , Jun 14 2017 05:56 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 5 odpowiedzi w tym temacie

patusia

Napisano 14 June 2017 - 05:56 PM

Chcę kupić nowego laptopa, zależy mi by był to laptop z bardzo wydajną baterią ponieważ dużo pracuję poza biurem. Myślę o zakupie sprzętu Lenovo, dokładnie któryś z takich https://e-b4b.pl/Lenovo-c569 ale nie bardzo wiem który model warto kupić. Może ktoś ma wiedzę na temat komputerów i może coś doradzić. 

Hiromi5

Napisano 19 June 2017 - 12:45 AM

lenovo to ciekawy sprzęt;) dlatego według mnie warto

Kiedy ludzie są wobec ciebie podejrzliwi, sam stajesz się podejrzliwy wobec nich.

Kubiq30

Napisano 20 June 2017 - 02:05 PM

a moze lepiej coś z della;) też ma dobre

a ci, którzy mieczem nie wojują, też często od miecza giną.

Kubiq30

Napisano 20 June 2017 - 02:05 PM

a moze lepiej coś z della;) też ma dobre

a ci, którzy mieczem nie wojują, też często od miecza giną.

knall

Napisano 21 June 2017 - 05:07 PM

Zapomnijcie o Lenovo. Dziadostwo postarzane już na etapie produkcji. Ma podziałać 2 lata i po tym czasie np muszą pęknąć zawiasy, paść (przegrzać się karta graficzna lub most południowy) dodatkowo serwis autoryzowany ma zrobić wszystko aby klienta nawet w czasie gwarancji pozbawić jej zwalając winę na użytkownika i zmusić go do odpłatnej naprawy.

Chcecie dobry jakościowo sprzęt polecam Apple, Dell ale wersje biznesowe, HP ewntualnie Toshibe. samsung, Sony, Asus słaba jakośc płacimy za markę.

read the article

Terkowska

Napisano 12 October 2018 - 05:57 AM

Nie wiem na czym ty pracujesz, ale widać masz pecha. Ja od zawsze kupuje lenovo i zawsze byłam zadowolona. Mam w firmie, mam w domu i działają mi dobrze od wielu lat. Mój prywatny laptop ma już prawie 6 lat i działa perfekcyjnie, laptop firmowy ma minimum 4 lat, a na pewno więcej i też nie ma żadnych problemów, ba! Miałam wypadek komunikacyjny, przez który mój firmowy laptop porządnie rąbnął o ziemię, przeraziłam się, ale wróciłam do domu zajrzałam do niego odpaliłam i... nie było żadnego problemu! Porządna firma, jakich mało teraz.