Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

bieganie w mieszkaniu a halas

Rozpoczęty przez nektarynka1995 , Oct 03 2017 12:56 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 6 odpowiedzi w tym temacie

nektarynka1995

Napisano 03 October 2017 - 12:56 PM

Hej, mam takie pytanie, zaczelam niedawno biegac ale stopniowo sie robi coraz chlodniej a ja jestem cieplolubnym czlowiekiem :) ale nie chce przerywac bo już widze roznice na wadze :D i myslałam o zakupie bieżni. Ale problem jest taki że mieszkam w bloku i zastanawiam się czy taka bieznie nie bedzie przeszkadzac sąsiadom? Niestety mam bardzo uciazliwą sąsiadke z dołu non stop sie czepia o wszystko :/ no i nie chce mi się przegadywać z tą kobietą. czy ktos z was ma bieznie w mieszkaniu, bardzo to słychac jak się biega?

Ania_ABCfitness

Napisano 05 October 2017 - 07:49 AM

Witaj, dużo zależy od jakości sprzętu, którego używasz; od tego, na jakim podłożu stoi bieżnia, a także od tego, w jaki sposób biegasz i w jakim obuwiu. Warto zainwestować w dobrej jakości bieżnię. Polecam model Sapphire JAZZ SG-2100T http://sapphire-spor...z-sg-2100t,116/ - jest cicha, posiada szeroki automatyczny pas, który bardzo poprawia komfort biegania, a także powierzchnię antypoślizgową, tak więc trening jest bezpieczny. Możesz również wypróbować maty amortyzujące, aby wytłumić drgania urządzenia i zniwelować hałas, a dodatkowo będą one chronić podłogę.

nektarynka1995

Napisano 06 October 2017 - 07:36 AM

Wygląda fajnie ale musze sobie pomierzyć czy mi się zmiesci :) ale wlasnie zalezy mi na biezni jakos jezdzic na rowerze srednio lubie wolałam zawsze bieganie tylko sie teraz zastanawiam bo to trzeba duzo miejsca na taki sprzet. tzn wydaje mi sie ze wejdzie bez wiekszych problemow ale to bym miala zagracony pokoj caly czas a tez potrzebuje troche przestrzeni życiowej :) 

Ania_ABCfitness

Napisano 13 October 2017 - 10:51 AM

Dobry pomysł z tym mierzeniem, zawsze przed zakupem należy sprawdzić, czy mamy wystarczająco dużo miejsce na postawienie urządzenia. Bieżnia jest takim sprzętem, który faktycznie ma dość spore wymiary, ale po zakończeniu treningu możesz ją złożyć i w ten sposób zaoszczędzić miejsce. Wymiary złożonej bieżni wynoszą 150 cm wysokości i 73,5 cm szerokości, więc spokojnie można ją wstawić np. do kąta, gdzie nie będzie przeszkadzać. Ponadto ten model jest wyposażony w rolki transportowe, co w przypadku konieczności przemieszczania sprzętu bardzo ułatwia sprawę i myślę, że sobie poradzisz :)

harki

Napisano 17 October 2017 - 06:33 PM

Trzeba się liczyć z tym, że ma się sąsiadów...

beecia

Napisano 11 July 2018 - 12:55 PM

Otóż to. I z tym, że im się to może nie podobać.

bibliotekarka11

Napisano 12 September 2018 - 07:54 AM

Moim sąsiadom na szczęście to nie przeszkadza. Trudno, gdzieś ćwiczyć trzeba.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych