Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Co pijecie?

Rozpoczęty przez bajka , May 05 2017 11:06 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 11 odpowiedzi w tym temacie

bajka

Napisano 05 May 2017 - 11:06 AM

Dziewczyny czy w trakcie treningu i o pijecie wodę? Czy lepiej może jakiś izotonik?

ona

Napisano 20 May 2017 - 02:12 PM

Zwykla wode z kranu.

bibliotekarka11

Napisano 22 May 2017 - 10:34 AM

Ja tak samo. Tylko używam do niej dzbanka filtrującego.

knall

Napisano 14 June 2017 - 01:24 PM

Woda z wyciśniętą cytryną lub multiwitaminą. Woda oczywiście z kranu przefiltrowana przez dzbanek.

useful content

icecream

Napisano 06 July 2017 - 10:21 AM

Ja jakoś nie mam zaufania do wody z kranu. Z reguły wybieram wodę źródlaną bo wiem, że ona jest zdrowa i można śmiało pić ją w każdych ilościach. Bardzo fajną opcję ma w ofercie woda Iwoniczanka http://iwoniczanka.p.../woda-zrodlana/, możemy zamawiać ją do domu czy też do biura. 

bibliotekarka11

Napisano 17 July 2017 - 10:41 AM

Możesz sprawdzić badania przeprowadzane na wodzie kranowej. Może to Cię przekona.

Wiśniowa

Napisano 19 July 2017 - 12:01 PM

Jak dla mnie - woda imbirowa jest świetna - ciekawie smakuje + wspomaga odchudzanie :)

Wiśniowa

Napisano 19 July 2017 - 12:01 PM

Edit: Ups, niechcący zduplikowałam (do usunięcia)

Irma

Napisano 12 August 2017 - 10:48 AM

Powiem szczerze, że nigdy nie piłam wody imbirowej. Bądź co bądź, jednak nie ma to jak czysta woda dobrej jakości. Dlatego też zastanawiam się nad zainwestowaniem w http://crystalwaters...a-o-wysokim-ph/ . Dzięki takiemu systemowi można bowiem uzyskać wodę o świetnych parametrach, jak i wysokim pH. Wpływa ono bardzo korzystnie na nasze zdrowie, pomagając np. w  oczyszczaniu organizmu, jak i walce z cellulitem. 

lillou

Napisano 12 August 2017 - 01:52 PM

Na te upały to herbata slim plus od big-active świetna sprawa, grejpfrut ma kwaskowaty posmak i orzeźwia :) a przy okazji też pomaga w odchudzaniu

justynam

Napisano 02 November 2018 - 07:17 AM

Kiedyś piłam izotoniki, potem jednak zrezygnowałam z kilku powodów

nie jest to zdrowe w dużych ilościach

oraz ma w sobie cukier ( a staram się unikać cukru dla zdrowia swoich zebów)

Moim zdaniem najlepiej jest pić po prostu wodę. Dodam jednak,ze kupowanie codziennie butelek wody mineralnej mija się z celem z uwagi na to,ze jest to bardzo drogie. Poza tym zanieczyszcza się środowisko.

Polecam kupienie sobie zmiękczacza wody. Najlepiej z filtrem do domu . Dzięki temu będzie można pić wodę prosto z kranu. 

www.ecowater.pl/blog/fakty-i-mity-o-wodzie/ 

Użytkownik justynam edytował ten post 11 November 2018 - 09:04 AM

Terkowska

Napisano 09 November 2018 - 06:52 AM

Woda, woda, woda i jeszcze raz woda. To najlepsze do picia w czasie treningu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych