Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Dodatki dla domu

Rozpoczęty przez magda906 , Aug 27 2017 11:05 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 8 odpowiedzi w tym temacie

magda906

Napisano 27 August 2017 - 11:05 AM

Gdzie kupujecie dodatki dla domu? Ja wiele ciekawych widziałam na; https://www.leifheitsklep.pl . Co o nich sądzicie? Sprawdzą się? Mają tam sporo ciekawych propozycji godnych uwagi. Myślę nad dodatkami do kuchni czy łazienki, aby fajnie się prezentowały i były przydatne. 

knall

Napisano 28 August 2017 - 10:14 AM

Polecam Ikea, Pepco,  nie drogo a można coś ciekawego wypatrzeć.

moved here

martka44

Napisano 05 October 2017 - 02:58 PM

Ja mam konika na punkcie lamp. Mam ich wszędzie mnóstwo.. wiszące, takie boczne na ścianach, stojące. Uwielbiam je i trzeba przyznać - robią świetną robotę ze względu na wystrój. Z tym że co jakiś czas muszę zaopatrzać się w nowe żarówki, ale powiem wam że niedawno znalazłam ciekawą ofertę tutaj  https://dlaelektrykow.pl/18-zarowki-led-e27 i już powoli przymierzam się do dużych zakupów :)

Santeczka

Napisano 11 October 2017 - 01:54 PM

Kwestia co uważamy za dodatki czy dekoracje. Ostatnio kończymy aranżować własne mieszkanie - pierwsze mieszkanie - więc dość sporo uwagi przykładamy jeśli chodzi o wybór dodatków. No i na pewno na okna mogę wam podesłać namiar na eurofirany dekoracje.Wygląda to wspaniale, szczególnie jak widzieliśmy na żywo w galerii domar we Wrocławiu, osobiście mam bzika na punkcie wszelkiego rodzaju dodatków na okna.

knall

Napisano 23 October 2017 - 10:56 AM

Eurofirany mają piękne dodatki i dekoracje, ale ceny też piękne

find this

Terkowska

Napisano 22 March 2018 - 10:45 AM

Najlepiej kierować się własnym gustem, w końcu dodatki do domu mają pasować do naszych wnętrz.

beecia

Napisano 17 April 2018 - 12:17 PM

A to na pewno. Tylko w przypadku niektórych lepiej, żeby jednak nie kierowali się swoim gustem. ;-)

Terkowska

Napisano 17 April 2018 - 12:26 PM

No może rzeczywiście, bo czasem mogą wyniknąć z tego jakieś koszmarki

beecia

Napisano 12 June 2018 - 09:36 AM

Prawda? Niestety nie każdy ma dobry zmysł estetyczny.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych