Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Gdzie najlepiej kupić markową odzież i obuwie ?

Rozpoczęty przez lukmol26 , Nov 29 2010 03:27 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 48 odpowiedzi w tym temacie

maja25

Napisano 14 September 2017 - 09:14 AM

Taką naprawdę markową odzież znajdziecie w sklepie Mia&Charlie. To sklep online, która ma w ofercie odzież z najwyższej półki. Tutaj https://miaandcharlie.com/ namiary na sklep. Popatrzcie na marki, które oferują - Karl Lagerfeld, Hudson Jeans, Eleven Elfs i wiele innych. Super. I do tego mają dobre ceny. Bez wątpienia warto popatrzeć.

sylwia4012

Napisano 15 March 2018 - 01:15 PM

W sieci chyba najtaniej można kupić markowe ubrania, niemarkowe zresztą też. Jeśli szukacie tańszych, niemarkowych ciuchów, to jest parę hurtowni internetowych z takimi, jak http://m-moda.pl - można sporo zaoszczędzić, ubrania są dość ładne i porządne.

beecia

Napisano 11 July 2018 - 12:48 PM

Najlepiej kupować online. W Internecie wszystko tańsze.

magda906

Napisano 12 July 2018 - 01:33 PM

Najbardziej znany ze sklepów internetowych jest chyba Zalando - można tam znaleźć odzież i obuwie wszystkich najpopularniejszych marek, a, że wysyłka i zwrot są darmowe, to warto zajrzeć. Na opinie o zalando można sprawdzić opinie o sklepie, sprawdzić, czy warto.

Terkowska

Napisano 11 September 2018 - 11:28 AM

Ja tam na markę nie zwracam aż takiej uwagi, ważne żeby ubranie było dobrej jakości, w rozsądnej cenie i żeby mi się podobało. Ostatnio rozglądam się za jakimś ładnym płaszczem damskim na jesień, w końcu ta pora roku zbliża się coraz bardziej. Taki przejściowy płaszcz wygląda całkiem nieźle:

I520x520-plaszcz-przejsciowy-only-xl-abo

bibliotekarka11

Napisano 12 September 2018 - 07:54 AM

Mi się ten płaszcz akurat nie podoba. Ale na Domodi widziałam kilka innych, ciekawszych propozycji.

justynam

Napisano 02 November 2018 - 07:37 AM

Sama często kupuję w sklepach oraz mam kilka ulubionych. Stawiam na jakość głównie jeśli chodzi o ubrania sportowe. Ubrania takie to

o wiele wieksza wygoda w ćwiczeniach

wiekszy komfort

lepsze odprowadzanie wilgoci ( na moje okol bawełna zupełnie się nie sprawdza)

no i fajniejszy wygląd - nie oszukujmy sie tutaj, wygląd moim zdaniem również ma duże znaczenie jesli chodzi o samopoczucie na silowni. Sama wolę ubrać sie w coś atrakcyjniejszego :)

https://www.2skin.pl...-rodzaje-tkanin

Użytkownik justynam edytował ten post 28 December 2018 - 07:09 AM

Terkowska

Napisano 09 November 2018 - 06:51 AM

Ja zazwyczaj kupuje po prostu w firmowych sklepach, a tych w galeriach nie brakuje. Nike, 4F, Puma... pełno tego.

majkal

Napisano 07 January 2019 - 09:31 AM

W sieci:

ubrania w sieci są wygodniejsze bo nie trzeba marnować czasu na dostanie się do sklepów stacjonarnych

można natrafić na korzystniejsze ceny

poza tym mam kilka ulubionych sklepów co do których jakości jestem już przekonana.

Zerknijcie sobie do hurtowni ubran openwear. Można kupić detalicznie a jakość naprawde super. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych