Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)


Zdjęcie

Mieszkanie na parterze

Rozpoczęty przez plugun1978 , Jan 11 2017 09:49 AM

- - - - -

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 6 odpowiedzi w tym temacie

    plugun1978

    Napisano 11 January 2017 - 09:49 AM

    Witajcie, jestem na etapie intensywnych poszukiwań mieszkanka, na co najmniej kilka lat. Mam ofertę bardzo fajnego mieszkanka (miodzio), no ale niestety znajduje się ono w 4-piętrowym bloku na parterze i to mnie trochę zniechęca...Całe życie mieszkałam na 3 piętrze. Czy mieszkanie na parterze faktycznie ma same minusy? Dlaczego inni tak często z góry odrzucają parter? Jakie są plusy i minusy mieszkanka na parterze? :)



    ella

    Napisano 12 January 2017 - 09:35 PM

    .



    ella

    Napisano 12 January 2017 - 09:36 PM

    A jak dla mnie większe są plusy, bo nie musisz chodzić po schodach. Jeśli to dobre osiedle to nie powinno być problemi z jakimiś ludźmi niepowołanymi. Dobrze mieszkać w środku, bo sąsiedzi grzeją także Twoje mieszkanie:) łatwiej utrzymać ciepło wtedy w mieszkaniu.

    My też się zastanawiamy jeszcze nad piętrem, bo właśnie mieszkania sprzedaż zamość trwa i mamy do wyboru póki co.



    nana45

    Napisano 31 July 2017 - 12:04 PM

    To bardzo dobry pomysł, z tego co wiem to nawet mieszkania na parterze są nieco droższe. jak chcecie to zobaczcie sobie  wrocław nowe mieszkanie od dewelopera wydaje mi się, ze będziecie zadowoleni ze względu na dogodną lokalizacje i fajne układy mieszkań. 



    molly

    Napisano 01 August 2017 - 11:22 AM

    Wrocław to piękne miasto. Chciałabym tam mieszkać.



    Terkowska

    Napisano 17 May 2019 - 05:14 AM

    Zależy co komu odpowiada, mnóstwo ludzi mieszka na parterze i nie słyszałam by ktoś narzekał. Minusem jest to, że koło mieszkania przechodzi każdy kto wchodzi i wychodzi.



    molly

    Napisano 05 June 2019 - 10:41 AM

    Już lepsze jest chyba poddasze.