Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Zakupy żywnosci przez internet

Rozpoczęty przez disdi1974 , Jan 04 2017 03:23 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 7 odpowiedzi w tym temacie

disdi1974

Napisano 04 January 2017 - 03:23 PM

Bardzo dużo zakupów robię przez internet- oszczędza to masę czasu i pieniędzy. Zastanawiam się czy nie ułatwić sobie życia i zacząć kupować w necie również na przykład wędlin. Moi znajomi robią to bardzo często i ciekawa jestem czy są wyjątkami. Macie doświadczenie na tym polu?

patusia

Napisano 06 January 2017 - 01:18 PM

Ja korzystam z Polskiego Koszyka. Na początku się bałam o świeżość ale okazało się, że produkty są dobrze zapakowane i w chłodni. Dziś często w ten sposób kupuję spożywkę. Tu masz link do oferty: https://polskikoszyk.pl

DiankaW

Napisano 10 September 2017 - 10:02 AM

Robienie zakupów online to wygoda i oszczędność. Można korzystać z http://connectionsky.com/szukajokazji/ by płacić mniej. Wiele produktów jak oleje czy płatki  mają długie terminy ważności. To produkty, które na co dzień używamy w kuchni.  Można za nie płacić mniej. Są one pełnowartościowe, więc nie musimy się obawiać. 

To sposób by zaoszczędzić sporo. Ceny podstawowych produktów rosną, a nasze pensje stoją w miejscu. 

DiankaW

.

DiankaW

:)

knall

Napisano 20 October 2017 - 09:19 AM

zakupy przez internet to super wygoda

اليوتيوب

boognaa33

Napisano 24 October 2017 - 11:39 AM

zywnosci to nigdy nie kupowałam przez internet, chociaz wiem ze niektóre sklepy mają takie opcje robienia zakupów z dowozem, te super hiper markety, ale i tak wole sobie sama pochodzic między pólkami i powybierac, niech strace, udzwigne ^^

Britian

Napisano 25 October 2017 - 05:07 PM

Ja bym zaczął kupować żywnosć przez internet, ale jakoś nie jestem przekonany do  swieżości prodktów i warunmków, w jakich one jadą.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych