Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Sprzęt pomocny w utrzymaniu zgrabnej sylwetki

Rozpoczęty przez LamiaV , Aug 27 2010 10:37 AM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 25 odpowiedzi w tym temacie

LamiaV

Napisano 27 August 2010 - 10:37 AM

Jak myślicie czy takie urządzenia jak masażer, pomagają w spalaniu tłuszczu czy tylko działa relaksacyjnie? Zakupiliśmy ostatnio taki pas masujący, wczoraj pierwszy raz go testowaliśmy, było przyjemnie ale czy to coś działa? Czy ktoś już jakiś czas testuje taki przyrzad i czy są efekty?

Tryszka

Napisano 27 August 2010 - 01:43 PM

Taki masażer potraktowałabym raczej jako relaks niż odchudzanie. Jednak zawsze taki masaż pomaga w rozbijaniu tkanki tłuszczowej dlatego może być uzupełnieniem całego procesu popawiania swojego wyglądu. Używaj go codziennie i pamiętaj nie rezygnuj z ćwiczeń - min 3 razy w tygodniu ;) Nie wiem dokładnie jaki to pas, ale proponuję (albo przed albo po użyciu) posmarować masowane miejsca kremem ujędrniającym lub antycellulitowym ;)

ZdziszekNH

Napisano 27 August 2010 - 02:15 PM

ja tam mam orbitreka, staram się codziennie min. 20 min, a co drugi dzień do tego 2 zestawy ćwiczeń z " Energia i siła" Chic'a. razem 60 min. Myślę, ze orbitrek to dobra rzecz, ale na pewno zajmuje mnóstwo miejsca w porównaniu do jakiegoś pasa czy coś :)

Gabi

Napisano 30 August 2010 - 01:54 PM

Takie pasy różne, wymyślne nic nie pomagają. Kiedyś się skusiłam na taką przenośną saunę i co i nic!! Szkoda pieniędzy. Lepiej właśnie orbitreka czy rowerek kupić !

Mika23

Napisano 02 September 2010 - 12:55 PM

ja też uważam, że to są pieniądze wywalone w błoto. Lepiej kupić sobie prawdziwy sprzęt, a jeszcze lepiej zapisać się do siłowni, klubu, gdzie będziemy chodzić i ktoś będzie nad nami czuwał... Bo sprzet często kupujemy a po miesiącu służy jako wieszak na ubrania... :/

konefk

Napisano 22 November 2010 - 03:14 PM

Ja też zdecydowanie wolę wyjść do klubu fitness, niż zagracać mieszkanie drogim sprzętem... zwłaszcza, że ćwiczenia w domu robię dużo mniej dokładnie i bardziej sobie odpuszczam, niż jak instruktor ma na mnie oko ;) A takie masażery to chyba mogą co najwyżej pomóc na zmniejszenie cellulitu, ale na pewno nie mogą zastąpić ćwiczeń!

katja

Napisano 24 November 2010 - 10:54 AM

W domu nawet jakbym chciała, to nie mam niestety miejsca, by składować sprzęt, poza tym byłoby mi szkoda wydać od razu dużą sumę pieniędzy na jeden przyrząd, a z tego co zorientowałam się, to sam Orbitek to wydatek rzędu ok.1000 zł. W moim fitness klubie mam dostęp do wielu urządzeń jak i do zajęć fitness, wydaje mi się to korzystniejszą opcją od zakupu sprzętu.

lidka

Napisano 08 December 2010 - 03:30 PM

ja ambitnie zakupiłam sobie orbiteka, a prawie wcale z niego nie korzystam... nie mogę zmobilizować się do ćwiczeń w domu. lepiej na mnie działa wykupiony karnet.;P

wolaczka

Napisano 20 December 2010 - 08:36 AM

ja polecam steper z kolumną, mam bardzo porządny i naprawde wykonujesz pracę ćwicząc na nim, uzywam od 2 lat i caly czas trzymam forme i sylwetke. moj kosztował ok. 400 zł. Jest regulacja oporu itd.Ale zakup tego sprzętu musi byc przemyslany, i cena nie moze byc za niska aby spełanial swoja funksę jak nalezy. Ja mam taki Domyos ST 660 - http://www.ciao.fr/D...ST_660__1384187

Guest_madzik811_*

Napisano 23 January 2011 - 05:43 PM

POLECAM!!! http://sport-marcel.blogspot.com/

Doris

Napisano 26 January 2011 - 12:48 PM

Ja też nie mogłabym się zdecydować na ćwiczenia w domu. Lepiej kupić karnet na siłownię, lepsza motywacja i moim zdaniem lepsze zagospodarowanie pieniędzy. Na siłowni można ćwiczyć na różnych urządzeniach, no i jest bardziej sprzyjająca atmosfera :)

Guest_madzik811_*

Napisano 28 January 2011 - 03:36 PM

Masaż klasyczny zwany także masażem szwedzkim, to najpopularniejsza forma masażu. Przede wszystkim usuwa dokuczliwe napięcia mięśni. Regularne stosowanie polepsza samopoczucie, zwiększa przepływ tlenu we krwi oraz wyraźnie zmniejsza odczuwane napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Można wykonać go również samemu, używając specjalnej maty masującej (model QRM). Ten rodzaj masażu przeznaczony jest dla osób trwale przemęczonych, które odczuwają bóle mięśniowe oraz cierpią np. na bezsenność.wiecej informacjii na stronie sport-marcel.blogsppt.com/

luisa

Napisano 10 February 2011 - 06:45 AM

Ja używam steppera skrętnego , 20 min dziennie ,po miesiącu widać rezultaty , a miejsca dużo nie zajmuje i do tego wcale nie jest drogi .

Kate404

Napisano 10 February 2011 - 09:52 AM

Wiesz, ja słyszałam że taki stepper skrętny bardzo źle wpływa na stawy kolanowe. Nie bolą Cię kolana ??

FOCZKA65

Napisano 11 February 2011 - 08:33 PM

Witam ja steper skręyny używam od 13 stycznia :lol: rozpoczynajac diete zakupiłam i używam codziennie po 1 godz.Oczywiscie nie odrazu bo zaczynalam od 10 mm i padałam :blink: dzisiaj lepiej z kondycja mniej kilogramów i jest super, nic mnie mnie boli , poza zmenczeniem:blush: A schudlam 7 kg.z czego bardzo się cieszę , bez ćwiczeń chyba bym nie osiągła takiego efegtu :silly: pozdrawiam:)

FOCZKA65

Napisano 11 February 2011 - 08:57 PM

Witam zakupilam orbitreka i uważam , że dokonalam super zakupu :kiss: , faktycznie trzeba mieć miejsce , ale wczesniej ćwiczylam na steperze skrętnym i bez porownania , orbitrek jest leprzy , wygodniejszy chociaż nie bola plecy bo jest się czego trzymać :woohoo: a na steperze byl problem z rekoma , pozatym orbiterk modeluje:laugh: całą sylwetkę .POZDRAWIAM

inesska

Napisano 12 February 2011 - 09:54 AM

gartuluję wyboru. To naprawdę super sprawa. :) Zainwestuj jeszcze w pulsometr i będziesz mieć wszystko co niezbędne do spalania tłuszczyku. I pamiętaj, że jeśli chcesz schudnąć to koniecznie ćwicz na małym lub zerowym obciążeniu :)

Martula

Napisano 15 September 2016 - 08:31 PM

A co sadzicie o biezni w domu? Wg mnie to dobry pomysl - mozna biegac nawet jak jest niepogoda, albo biegajac - ogladac swoj ulubiony serial lub jakis film. Wg mnie to ciekawsze niz bieganie dookola bloku, szczegolnie w duzych miastach, gdzie wdychamy przy okazji zanieczyszczenia. Co sadzicie o bieżnia technogym ? Ma ktos z Was taka w domu, albo trenowal na niej na silowni?

Martula

A co sadzicie o biezni w domu? Wg mnie to dobry pomysl - mozna biegac nawet jak jest niepogoda, albo biegajac - ogladac swoj ulubiony serial lub jakis film. Wg mnie to ciekawsze niz bieganie dookola bloku, szczegolnie w duzych miastach, gdzie wdychamy przy okazji zanieczyszczenia. Co sadzicie o bieżnia technogym ? Ma ktos z Was taka w domu, albo trenowal na niej na silowni?

Martula

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych