Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

Szukam preparatu pod oczy

Rozpoczęty przez invisible , Dec 14 2016 03:49 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 28 odpowiedzi w tym temacie

invisible

Napisano 14 December 2016 - 03:49 PM

Hejka!

Szukam dobrego preparatu do nakładania na skórę pod oczami. Po pierwsze zaczynają się pojawiać pierwsze, drobne zmarszczki (mam 25 lat), po drugie niestety ostatnio mam tendencję do szarości tej okolicy i wyglądam jakbym była wiecznie zmęczona. Wiem, że powinnam zadbać także o jakość snu i odżywianie, ale równocześnie chciałabym wspomóc efekty jakimś dobrym kosmetykiem. Wolałabym także coś raczej z niższej półki cenowej - tanie nie zawsze znaczy gorsze, już się o tym przekonałam. Bardzo Was proszę o jakieś rady, namiary gdzie to kupić itp., będę bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam cieplutko w to zimowe popołudnie!

aldonaona

Napisano 21 December 2016 - 08:33 AM

Hej,

jestem w podobnym wieku co Ty - mam 27 lat i stosuję kosmetyki z jagodami acai, poprawiają ogólny stan skóry i zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Ogólnie bardzo fajne. Do tego - tak jak piszesz - tańsza firma wcale nie jest gorsza ;) sprawdź i powiedz co o nich sądzisz ;)

aldonaona

Napisano 21 December 2016 - 08:33 AM

Hej,

jestem w podobnym wieku co Ty - mam 27 lat i stosuję kosmetyki z jagodami acai, poprawiają ogólny stan skóry i zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Ogólnie bardzo fajne. Do tego - tak jak piszesz - tańsza firma wcale nie jest gorsza ;) sprawdź i powiedz co o nich sądzisz ;)

beecia

Napisano 23 December 2016 - 02:06 PM

A to muszę o tym poczytać nieco więcej. To kosmetyk naturalny?

icecream

Napisano 09 January 2017 - 01:19 PM

Uważam, że w każdym wieku trzeba używać kosmetyków naturalnych. Nie ma co nakładać sobie chemii na twarz. Jeśli chodzi o naturalne korektory to rzuć okiem na propozycje od sklepu Triny: http://triny.pl/270-korektory, oni mają w ofercie najróżniejsze kolory i odcienie mineralnych korektorów więc może u nich coś wybierzesz?

Stella_099

Napisano 27 January 2017 - 08:40 AM

Żel ze świetlikiem powinien pomóc. Sama go używam, daje świetne efekty

orbitka

Napisano 02 February 2017 - 12:03 PM

Ja polecam krem z awokado Kiehl's i naturalny krem z awokado Martiny Gebhardt, oba są mocno nawilżające i odżywiające. Ten pierwszy jest droższy, bo w granicach 100zl, ten drugi 60zl.Co do redukcji cieni, nie zauważyłam przy ich stosowaniu jakiś efektów. Ale jeśli chodzi o nawilżenie i niwelowanie zmarszczek to jak najbardziej polecam.

orbitka

Napisano 02 February 2017 - 12:04 PM

Ja polecam krem z awokado Kiehl's i naturalny krem z awokado Martiny Gebhardt, oba są mocno nawilżające i odżywiające. Ten pierwszy jest droższy, bo w granicach 100zl, ten drugi 60zl.Co do redukcji cieni, nie zauważyłam przy ich stosowaniu jakiś efektów. Ale jeśli chodzi o nawilżenie i niwelowanie zmarszczek to jak najbardziej polecam.

bibliotekarka11

Napisano 08 February 2017 - 01:58 PM

Słyszałam, że kremy na bazie awokado są bardzo dobre. Też je musze przetestować.

Lambida

Napisano 10 February 2017 - 12:11 PM

Dziewczyny, dzięki za propozycje! Też szukam czegoś pod oczy - i na noc i jako korektor na dzień. Sprawdzę polecane tutaj preparaty w takim razie.

jjusti18

Napisano 28 March 2017 - 06:48 PM

Hejka wszystkim, 

czy ktoś z Was stosował może krem pod oczy Himalaya Herbals. Ponoć doskonale nawilża i redukuje zmarszczki, ale czy tak faktycznie jest? Zastanawiam się nad zakupem, ale przed nim chciałabym się dowiedzieć czy krem jest skuteczny i go polecacie, Znalazłam go w sklepie indyjskim Himalaya Herbals. Dla zainteresowanych pozostawiam link do sklepu: 

http://http://www.himalayaherbs.pl

jjusti18

Napisano 28 March 2017 - 06:49 PM

polecam

Lambida

Napisano 04 April 2017 - 01:27 PM

Ja w końcu zdecydowałam się na nawilżający krem pod oczy z Tołpy. Ostatnio tak mocno pocierałam oczy, że aż kąciki mnie piekły podczas mycia :( Parę razy nałożyłam naprawdę grubą warstwę tego kremu dookoła oczu (na powieki też) i dyskomfort szybko minął! Bardzo fajna, lekka konsystencja, dobrze się nakłada. Warto wypróbować, mi naprawdę podpasował.

Konstancja

Napisano 11 April 2017 - 03:41 PM

w każdej drogerii kupisz specjalne plastry odżywcze pod oczy, one odpowiednio zregenerują skórę pod oczami.

polinusia

Napisano 16 May 2017 - 03:37 PM

Moja mama bardzo długo szukała odpowiedniego kremu pod oczy. Udało się w końcu znaleźć coś odpowiedniego http://sklep.elfa-ph...-kremy-pod-oczy. Jest bardzo skuteczny a do tego w rewelacyjnej cenie więc jeśli jeszcze nie miałyście okazji go wypróbować to polecam. 

anastazja4390

Napisano 21 May 2017 - 10:15 AM

Ja zaufałam kosmetykom naturalnym i znalazłam bardzo dobrą Polską markę takich właśnie kosmetyków. Na stronie http://www.natinati.pl/19_make-me-bio możecie znaleźć naprawdę dobre i sprawdzone kosmetyki również kremy pod oczy. Warto sprawdzić ofertę.

domi_sadi

Napisano 31 May 2017 - 07:42 AM

ja stosuje na noc naturalny krem ze świetlika. czasami na kąciki nakładam też maść z witaminą A, ale trzeba dawać jej odrobinę bo jest dosyć tłusta i ciężka

domi_sadi

Napisano 31 May 2017 - 07:43 AM

ja stosuje na noc naturalny krem ze świetlika. czasami na kąciki nakładam też maść z witaminą A, ale trzeba dawać jej odrobinę bo jest dosyć tłusta i ciężka

domi_sadi

domi_sadi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych