Skocz do zawartości

Witaj Nieznajoma :)

Zdjęcie

spodnie skórzane

Rozpoczęty przez uopsior22tv , Dec 08 2016 02:33 PM

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • 9 odpowiedzi w tym temacie

uopsior22tv

Napisano 08 December 2016 - 02:33 PM

Co sądzicie o spodniach skórzanych (oczywiscie eko skóra icon_e_smile.gif )?? Mi się bardzo podobają, ale nie mam pojęcia z czym mogłabym je zestawić żeby nie wyglądały kiczowato. Macie jakis pomysł ?

Stella_099

Napisano 27 January 2017 - 09:00 AM

Z prostą górą. Zwykłym t-shirtem, swetrem czy białą koszulą. Wtedy na pewno nie będą wyglądać kiczowato

bibliotekarka11

Napisano 30 January 2017 - 12:10 PM

Ja mam jedne spodnie imitujące skórę. Ale takich ze skóry naturalnej nie chciałabym mieć.

beecia

Napisano 06 February 2017 - 11:46 AM

Ja mam lateksowe legginsy. W sumie jeszcze woskowane spodnie, które odrobinę wyglądają jak skórzane.

bibliotekarka11

Napisano 07 February 2017 - 11:09 AM

Też mam jedne woskowane spodnie. Efekty jest moim zdaniem nawet lepszy, niż w przypadku skórzanych.

lams

Napisano 31 July 2017 - 09:47 PM

Ja tak średnio za takimi przepadam, wolę jednak nosić eleganckie spodnie damskie z jakiegoś lżejszego materiału. Poza tym łatwiej je się łączy z różnymi bluzkami. Skóra jednak wymaga przemyślenia jeśli chodzi o dodatki, bo wiele rzeczy się z nią gryzie

tulia23

Napisano 23 September 2017 - 12:58 PM

Ja ostatnio dużo dodatków galanteryjnych kupowałam w sieci skórzanych. Można kupić tam wiele ciekawych produktów w dobrej cenie Spodobała mi się tam modna torba męska i damska w podobnym stylu z danej kolekcji paolo peruzzu vintage. Zaryzykowałam zakup i są świetne. Będzie mi pasowała taka do spodni właśnie skórzanych. 

Terkowska

Napisano 11 May 2018 - 08:23 AM

Ciekawe pomysły z takimi spodniami, choć nie wiem czy by mi akuratpasowały

beecia

Napisano 12 June 2018 - 09:26 AM

Ja mam skórzane legginsy. Lubię je - pasują praktycznie do wszystkiego.

bibliotekarka11

Napisano 04 September 2018 - 08:48 AM

Też mam takie legginsy. Są świetne na imprezy, ale do pracy już nie bardzo się nadają.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych